Biri bana bunu da açıklasın? Atayiz olması şart değil!

Gün geçmiyor ki canım ülkemde yeni bir saçmalık daha yaşanmasın. Daha neler göreceğiz diyorum ve bu haberi sizlerle paylaşmak istiyorum. Biri çıksın da bana desin ki sen geri kafalısın Allah seni kahretsin desin. İşte haber ---> link

0|0
16|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Heh ben de bunu okudum şimdi başka bir yerde, rezillik bence başka şey değil.. Çocuk olsa neyse, kız kocaman oldu artık.. Hiç yakıştıramadım, görünce çok şaşırdım..

0|2
    0|0
  • bazı geleneklerde böle bşiyin normal olduunu hatta babayla erkek çocuun bile öpüştüünü duymuştum ama bunlar türk lan:D

0|0
    0|0
  • başlık içeriğini okuyunca bu haber sanmıştım link

o paylaştığın bunun yanında ne ki?

0|0
    0|0
  • İğrenç.

1|0
    0|0
  • Atayiz? Ahahahaha :D

0|0
    0|0
  • Yuhunuz ! Bu nasıl bir babadır ? Mide bulandıracak bir haber söylenecek söz bırakmıyor insanda ..

1|0
    0|0
  • Mide bulandırıcı.

0|0
    0|0
  • öperken en azından gözlerini kapamayalarmış iyiymiş

1|0
    0|0
  • Ne diyebilirsinki, rezil bir durumdalar..Utanç.

1|0
    0|0
  • normal bir şey olduğunu söyleyemem ama bence yaptıklarında hiçbir art niyet yok

1|0
    0|0
  • burnundan öpseydi bişe olmucak mıydı?

0|0
    0|0
  • Nasıl ya oha:/

0|0
    0|0
  • Yuh !

0|0
    0|0
  • Bende 10 yasina kadar babami dudaktan operdim ama bu koca kiz neyse yinede ozel hayata saygi.

0|0
    0|0
    • O çocukluktur normaldir :) Saygı sonsuz kalkıp idam edicek değiliz -_-

• eleştirilecek bir şey yok bence. kendi hayatları.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• ateist likle verdigin haberin nasıl bir alakası var anlamadım. Ateistlik tanrıyı ve dinlerini kabul etmemek, bilimle herşeyi açıklanacagını düşünen ve aslında son derece kültürlü ve akademik kariyer yapmış, bilhassa quantum fiziginde ilerlemiş kişilerin savundugu bir bilimsel dini yaklasşım. Neyse dogrudur yanlıştır soru bu değil. bir babanın kızıyla bu şekilde öpüşmesi yani incest yaklasımda olmasının dinle bir alakası yok.hristiyanı da yapar en kral müslümanı da musevisi de yahudisi de deisti de agnostigi de ateisti de. Burdaki temel yanlışlık dine değil, ilgili bu kişilerin bu sapıkca ve karaktersiz incest yaklasımındadır.

Herşeyi dine baglamak yanlıştır. begenmedigin bir inanış türünü(ateizm) dalga gecerek yargılamak, kısaca baskasının kendince savunmaya calıştıgı birşeye ,kendisinden sana karşı direk bir kötülük veya rahatsızlık verici davranış olmamasına ragmen dalga gecmek senin kendince bildigini sandığın dinin de yazıyor mu? tabii ki de hayır. Ben ateist miyim? Hayır, ben ilime de, dine de bilime de inanırım, birşeyin yanlıslıgı veya dogrusallıgını yargılamak için oncelikle diger düşüncelere de saygı duymak, anlamaya calısmak, arastırmak gerekli diye düşünüyorum. Evet ateistler dine ve Tanrı ya inanmazlar ama sana oyle bilimsel ve dogru seyler anlatırlar ki, donar kalırsın. Gerçi bu kafayla dediklerini de pek anlamazsın ama neyse.

Benim bu yorumumda belirtmiş oldugum ateizm denilen inanış/inanmayış türü sokakda gordugunuz yeni yetme ergen çocukların belirttigi sey değil. sevgilim beni terketti, tanrıya inanmıyoruum, dine inanmıyoruum, annem vefat etti, Allah a inanmıyoruuum, öğretmenim beni sınıfta bıraktı, artık dinsizim beeen.. diyenler değil.

Ben tanrıya da inanıyorum, dinim de var ama diğer her türlü görüşü de seviyemi ve saygımı bilerek dinler, açıklamalarını arastırır ona göre yorumlar, saçma buldugum noktalar var ise medenicee tartısırım. Dalga gecerek, aşagılayarak değil.

Neyse gelelim soruna, kızını bilmem etmem sibel can ın ama hakan ural nasıl boyle birşey yapmış, aklım ermiyor. asansör de kim cekmiş, kendileri cekmişse bile amacları ne olabilir anlamış değilim, fotomontaj olmadıgını varsayarsak yazıklar olsun diyorum.

2|0
    1|1
  • Hareket amacına ulaşmış işte. Bak burada da onları konuşuyoruz. Reklam kokan hareketler bunlar.

0|0
    0|0
    • bunların reklama ihtiyaçları yok ki anlam veremedim doğrusu

• Görürsün bak, yakında yeni bir projede olduklarını duyururlar. Eğer boyle olursa hiç şaşırmam. Zaten uzun zamandır adları duyulmuyordu. Onların her zaman reklama ihtiyacı vardır.

• belkide haklısın

• Sen geri kafalısın, Allah seni kahretsin.

3|1
    2|3
  • Bir baba ve kızı arasındaki sevgi göstersi diyemeyiz malesef.Ergenlik çağını geçmiş çocuklar ile aile bireyleri arasında anne baba dahi olsa bazı sınırları olması gerekli.Misal nasıl bir kız çocuğu üzerini giyinirken babası içeri giremez ise babasınıda o şekilde öpemez...

0|0
    0|0
  • hadi küçük çocukken filan olabilir de koskoca kazık kadar baba kızın bu görüntüsü hiç hoş değil...

0|0
    0|0
  • tek diyebileceğim yok artık.

0|0
    0|0
  • atayiz değil.

ateist

0|0
    0|1
  • atayiz ne ola ki?

0|0
    0|2
  • Diyeceğim bir şey yok !

0|0
    0|1
  • rezillik yuh diyorum :/

0|0
    0|0
  • Maşallah ensestlik medyaya düşmüş

0|0
    0|0
  • Satır arası cok ônemli;@sibel candan olan kızı"

0|0
    0|0
  • sen savcılığa yansıyanları görsen

0|0
    0|0
  • Bence fotoğraftan sonrasıda vardır bunun :p

0|0
    2|0
  • Atayiz(ateist) diye aşaladığın adam senden 10 kat daha mantıklı düşünüyo çünkü onlar bilime inanır.

İlgi çekme çabası işte.

6|1
    4|8
    • Aşağıladığımı kim söyledi sana ne içiyisonuz sizler anlamıyorum :D

• Budur,artıladım.:)

• adam king aşmış artık. dalga geçiyomuşum ben wuhuuu :D artı vermeyenin eli kırılsın :D

Yükleniyor...