Sosyalizm ve komünizm ile ilgili kitap önerisi olan var mı?

sosyalizm ve komünizm ile ilgili kitap arıyorum önerisi olan?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• link

Giriş için ideal bir kitap. Ayrıca felsefe de öğrenmeye başla. Akımlar, isimler, önemli kişiler ve düşünceleri vs. Çünkü ilerledikçe bazı şeyleri anlayabilmek için iyi bir felsefe bilgisi lazım.

Bir de şu avatarını değiştir gözünü seveyim.

1|0
    1|0
    • tesekkurler . lenin marks gibi bir kac isimle baslamistim zaten onlar hakkinda bulabildigim kadar cok sey okumaya calisiyorum.

• link

Yukarıda linkini verdiğim kitabı buradan da okuyabilirsin. Hiç bilmeden direkt Marx, Engels, Troçki, Lenin, Proudhon, Saint-Simon, vs. okumanın bir anlamı yok. O yüzden dediğim gibi felsefe, özellikle de siyaset felsefesi bilmek önemli.

• haklisin bilmedigim kavramlar cikiyor surekli karsima.

Erkekler Ne Diyor 13

• Said Nursi'nin kitaplarını oku. İstediğini seçebilirsin.

4|2
    4|3
    • Eksileyenlere selam olsun ! ! !

• takma karddeşim bizde artılarız;) görüş meselesi tebrik ederim . Mevlana(c.rumi) nin bir olayı geldi aklıma

• said nursi yi tanimiyordum. sayende biraz arastirdim biraz once. dusuncelerini fikirlerini sevdim.

• said nursiyi okumanı asla tavsiye etmem. Okuyan birkaç arkadaşım resmen hafiften kafayı oynattı. Hiçbir faydası olmaz tamamiyle arapça farsça yazmış adam. bana kalırsa darağacında üç fidanı oku gerçekten o insanların neler çektiğini çok iyi anlatan bir kitap

1|0
    0|0
  • ne tarz okumayı seversin açık konuşşsan bir sürü önerim olabilir benim tercihim fantastik kitaplardır. Yerdeniz büyücüsü . belgrat . ejderha mızragı destanı. GEd bunları tavsie ederim gerci rama ile buluşma uzay yolu serisi Asim avuc Melezler ve venus o o o okumak iste yeter ki

0|0
    0|0
  • KAVGAM-Adolf Hitler Komünizm ile alakadar bölümlerini de oku olaya çok farklı bir bakış açısı getiriyor kendileri

0|0
    0|0
  • ne tarz düşünüyorsun ki politik mi tarih mi ? eleştirel mi

0|0
    0|0
  • Hmm.Sosyalizm ve komunizm hakkında ve bunların felsefelerinin neden oluşturulduğu hakkında hiç bilgin var mı?

0|0
    0|0
  • Akıllı faydalı bişeyler oku başka işin gücün yok mu. Kapitalizm nedir onu oku. Kapitalist sistemle Amerika'nın ne halde olduğunu gör. Bizim ülkemiz için de bi faydan olur ilerde belki.

0|0
    0|1
    • akilli faydali seyler derken? sosyalizm gereksiz mi sence?

• belli :)

• iblis döngüsü1 serisi dövmeli adam kitap ismi

0|0
    0|0
  • Tehlikeli Oyunlar

0|0
    0|0
  • Niyy destur o nasıl soru öyle kız kısmı öyle kitaplar okurmuymuş anaşikmi olacan başımıza : ))

0|0
    0|0
  • komünizmin kara kitabını oku

0|0
    0|0
  • kitap değilde bilgesam.org adresindeki makaleler işine yarayabilir

0|0
    0|0
  • felsefenin temel ilkeleri- george politzer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• katı olan her şey buharlaşıyor/marshall berman

leo hubermandan sosyalizmin alfabesini de oku.ben onun özetini okumuştum sanırsam.

1|1
    0|0
  • Da Chen-colours of the mountain

bu kitabin turkce cevirisi varmi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • leninin kitapları olablir

1|0
    0|0
Yükleniyor...