Erkek gözüyle 'ağlayan kadın'...?

malumunuz, gözyaşları bir kadının en büyük silahıdır derler. :))

peki erkekler kendileri için ağlayan bir kadın gördüklerinde ne düşünüyor, ne hissediyorlar?

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Başta şunu belirtmek isterim ki kız arkadaşım olsaydı eğer gözyaşı silahı ile direk vurulur sınırlarımı aşar onun isteğini yapmaya çalışırdım.

Zırt pırt olursa eğer ağlaması -ayda birden fazla- kullanılmaya başladığım hissi oluşurdu bende.

Sık değilse eğer zor durumlarında kendini bana açması ; bana güvendiği , inandığı , sözlerime itimat ettiğini yorumlardım ve bu durum açıkcası çok hoşuma giderdi...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ota boka ağlamıyorsa anlamlıysa kıyamam..

2|0
    0|0
  • hıc dayanamam bende aglarım

1|0
    0|0
  • o söz çok doğru, karşımdaki en nefret ettiğim kadın bile olsa ağlayınca dayanamam

0|0
    0|0
  • Bir an düşündümde, kötü bir durum ya, hele de benim yüzünden ağlarsa. ya da başkası ağlatsın, komaya sokarım herhalde o ağlatanı

0|0
    0|0
    • tamam bu yorumlardan sonra kesinlikle doğru yolda olduğumuzu anladım :D en ufak sorunda ağlamalıyız o halde :D

• orası pekte öyle değil aslında :D tamam ağla da, her şeyede ağlanmaz ki, bir süre sonra bıkar senin ağlamalarından artık laf atar her şeyede ağlıyorsun nasıl bir şeysin gibisinden. ağla ama az ağla :)

• kıyamam sarılır öperim :(

0|0
    0|0
  • Ağlayan bi kadını reddedemem yada hayır diyemem. Ha kendini beğenmiş malın biri ağlıyosa umrumda bile olmaz.

0|0
    0|0
  • benimle ayrılma

beni bırakma diye ağlayan kız olursa isterim :)

onu da hiç bırakmam eğer sevgimden eminsem ve bana değer veriyorsa

ve onu ağlatmamak için herşeyi de yaparım

herşeyi de göze alırım

0|0
    0|0
  • Erkek gozunu bilmem ama ezik bi kadin oluyor gozumde. :(

0|0
    0|0
  • suçu kendimde arıyorum ya.. herşeye ağlıyolar :S

0|0
    0|0
  • Ağlayışına bağlı yapmacık olmadığını anlarsam vay halime ne yapacağımı şaşırırım.

0|0
    0|0
    • :D böyle cevaplar beklemiyordum ya, ben de ne düşüneceğimi şaşırdım şimdi :D

• Nefret ederim.

Bir daha da görüşmemeye gayret ederim.

0|0
    0|0
  • ıykkk iğrenççç :)

0|0
    0|0
  • kadının aglaması illuminati subliminal mesaj veriyor :(..

0|0
    0|0
  • abi üzülürüm ya bırakamam o halde tamam duygusuz muygusuz ama o kadar da vicdansız değiliz

0|0
    0|0
  • Üzülüyorum gidip öpüp teselli edesim geliyor.Ama ters bi hareket yaparsa o anda dövebilirim onu :)))

0|0
    0|0
    • kız ağlıyor zaten bir de sen döv, tam olsun :D

• kahretsin şu erkekleri :D

• :'(

• Ağzına sağ kroşe yapasım geliyor

0|0
    0|0
  • ağlarken nası gözüktüğüne bağlı

0|0
    0|0
    • :D Ağlarken güzel görünen bir kız, her haliyle güzeldir :D

• bilmem işte ağla bakim

• yok öyle biri

0|0
    0|0
  • direk soğuyoruz.

0|0
    1|0
  • herşeyde ağlayan kızları hiç sevmem, yada herkezin içinde ağlayan bir kızı özellikle, ama ikimiz varken ağlarsa omuzumda kıyamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben bikeresinde ağlamaya başladım yanında sevgilimn sebebi belirsiz git başka yerde ağla sulu gözlüleri sevmem dedi deyiş o deyiş bi daha ağlayamadım yanında o.O

0|0
    0|0
    • aaa çok ayıp ama onun yaptığı da.. :/

• ayıp mayıp erkek milleti kendisi ağlamaz kızlarıda ağlatmazlar

• bu da bir düşünce biçimi tabii :) şahsen ben sevgilimi bir kez de olsa ağlarken görmek isterdim.

Yükleniyor...