Bi kadının en çirkin hali kuaförden çıkarkenki halidir diyorum. Var mı arttıran?

bakın çıkış anından bahsediyorum ertesi gün dünden kalmış fönüyle falan çok güzel oluyor orasını karıştırmıyorum.ne bilim böyle yapaylığın dibine vuruyoruz sanki o anda.

içime sinmiyor yani.

kuaförde bi tek kaş aldırmaktan hoşlanıyorum zaten.sizin halet-i ruhiyeniz nasıl oluyor ?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bi kadının en çirkin hali çirkefliğin ve çingeneliğin dibine vurduğu andır^^

(Yılmazı emesenden silecesin:D)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Özellikle de o kuaförden mahalle düğün evine gidiyorsa, aman Allahım işte o zaman gözlerimi oyasım geliyor.

0|0
    0|0
  • Ben berberden çıkınca da çirkinim, duştan çıkınca da. Çikinim ben.

Kadınların kuaförden çıkınca çirkin olduklarını düşünmüyorum ancak işini iyi yapmayan kuaförlerin varlığına inanıyorum :)

0|0
    0|0
  • Kuaförden çıkarken herkes kötü görünür bence..Sonraki günlerde toparlar..

1|0
    0|0
  • bir kadının en çirkin hali helalinden başkasıyla olduğu andır fizyolojik ve psikolojik olarak

1|0
    0|0
  • bir kadının en çirkin hali sinirli halidir

0|0
    0|0
  • Boya kupune duşmüş çakma ipek saçlı bayandan ziyade yeni uyanmış sıfır makyajlı su gibi guzelliktir tercihim

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum...

0|0
    0|0
  • pakete çok fazla önem veriyoruz gerek yok

0|0
    0|0
  • Zombi gibi oluyorlar. Düğünlere sırf night of the living dead yaşamamak için gitmiyorum.

0|0
    0|0
  • sevmediğiniz halde hangi kafayla gidiyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • Kadın milleti olarak bi kafanızı toparlasanız artık, akabinde kıyamet kopsa ne güzel olur

0|0
    0|0
  • Gittiği yere kadar sana katılıyorum. Zeki kızsın vesselam :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır ;Kuaförden değişmiş çıktığı doğru fakat daha havalı olunuyor ,yürüyüş bile değişiyor çoğu kişide.

0|0
    0|0
  • Dün gittim daha.. Saçlarım ruhumda peruk etkisi yarattı. Böyle bağımsız kendi kendilerine zıplıyorlar.. Ertesi gün bugün işte..Gayet normaller:d

0|0
    0|0
  • Aynen hele dısa dogru fön çektirenleri görünce toprak atın üstüme diyorum :/

of yazık ya

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum 5 yıldız.. Nefret ediyorum kuaförden çıkarken kendimden neredeyse, gelip tekrar yıkıyorum..

0|0
    0|0
  • Mantıklı geldi ama en çirkin hali kuaforde yıkanan sacların yüze yapışıp kedi gibi gözükmek

En güzeli de sac yapılırken takılan sacma tokann enteresan görüntüsünün yüze yakışmasi :))

Evde yapmaya çalışsan yapamazsn yani :))

0|0
    0|0
  • ben kuaför salonlarından iğreniyorum yaa.. Allah düşürmesin derim hep :))

0|0
    0|0
  • evet evet evet.nasıl mutlu oldum anlatamam.beş yıldız.

0|0
    0|0
  • kuaforleri hic sevmem. sadece sacimi kestirmek icin gidiyorum.

0|0
    0|0
  • yaptıkları saçla bonus reklamında oynamaya aday olduğum günü hiç unutmayacağım :@

0|0
    0|0
  • makyaj icin de benzer fikirdeyim

0|0
    0|0
  • 3 yıldır kuaföre gitmiyorum, evde kuaför salonu açtık artık :D Bende sevmiyorum ya

0|0
    0|0
    • negzel ben de size geleyim boya yapınca falan;)

• dene ve gör derim.;)

bayağı olmuş çünkü.

• Tamam teşekkür ettim =)

Yükleniyor...