Messi vs Ronaldo. Sizce hangisi?

Biraz klasik bi soru olcak hatta belkide cok klasik ama sizinde fikirlerinizi almak istedim size göre Messi mi Ronaldo mu ?

Ben Messi ezer diyorum ya siz ?

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 21

• Messi.

0|0
    0|0
  • Bu soru için çok mu düşündün? Ayrıca Ronaldo'yu daha çok severim.

0|1
    0|1
    • çok fazla düşüncel bişe oldgunu sanmıyorum sorular fikir alabilmek için sorulur bende bu yüzden sordum zaten.asıl sen bu soruyu sorma amacımı çok düşündün sanırım

• kardeşim algılamada sorun yaşıyosun sanırım zaten bir kısmının messi bir kısmının ronaldo demesi için sorulmus bi soru ama onemlı olan cogunlugun ve fikirlerin ne oldugu anladın mı.sende ronaldo demişsin eyw.

• soruyu sormadan araştrmadım sorumda da belirttim zaten klask bi soru olablcegnı saol

• Messi, futbolun patronları öyle diyor :D

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo.

Her futbolcu her takımda oynayamaz. Messi'yi Barcelona'da duyduk ama Arjantin Milli Takımında var mı yok mu belli değil. Ronaldo, Sportingde de Manchester United'da da Madrid'de de aynı Ronaldo... 101 maçta 112 gol...

1|0
    0|0
    • aynı yorumu başka bir arkadaşada yaptım ronaldoda portekiz milli takımında etkili olamıyor

• Tabii ki de Ronaldo . Messi'nin arkasından İniesta ve Xavi'yi al Messi sudan çıkmış balık gibi. Keza daha sağlıklı karar vermeniz için Arjantin milli takımında Messi'yi izlemenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Ronaldo'nunda Portekiz milli takımında aynı verimle oynadıgını söyleyemezsin ama bence ?

• Ronaldo sadece bu sene verimli oynayamadı. Onu genelleyemezsin. Ayrıca Portekiz milli takımı zaten çok kötü bir takım bakma sen yarı finale çıktıklarına.

• Yapma Allah aşkına Portekiz mi kötü.Savunma anlamında zaafları olduğunu söyleyebilirsin ama hücüm ve ortasaha anlamında birçok yıldızı var ve aynı sorun Arjantin içinde geçerli bence benzer tipte takımlar savunma sıkıntıları var

• kesinlikle ronaldo diyorum oynayış yönüyle olsun şut çekme olsun çalımlama olsun frikik olsun ronaldo hepsinde daha iyi

0|0
    0|0
  • Messi diyorum.

0|0
    0|0
  • hocam messi daha iyi olsada ben ronaldo diyenlerdenim..

1|0
    0|0
  • Sabri

0|1
    0|0
  • hala izlemeyenler için

link

0|0
    0|0
  • Simdi ortada soyle bi durum var CR7 = BMW Messi= Mercedes desek hepimiz mercedes in daha kaliteli ve iyi oldugunu dusunuruz ama kalbimiz BMW den yanadir yani uzun lafin kisasi CR7 diyorum :D

0|0
    0|0
  • PES te mi gerçekte mi?

1|0
    1|0
  • Tabikide Ronaldo yani

0|0
    0|0
  • messi açık ara farkla...

0|0
    0|0
  • gol kralı inek şaban.