Göbek kası yaptık diyelim, kilo almak daha mı zor oluyor?

şimdi biz göbek kası yaptık diyelim..kilo almak daha mı zor oluyo.bi arkadaşım söylemişti de.inş öyledir yahu :D

Güncellemeler:
arkadaşımın karın kası var biraz..çok yiyo ama dediği gibi. kilo almıyo.ona göre kas yapcam yani :D

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• vucutta ne kadar cok kas varsa o kadar çok besin tuketir .. çok yediğin halde o kaslar normal işleyisinde bile kas oranı az olan bir insana cok daha fazla kalori yakarlar .. bu sayede yağ depolanması daha az olur .. karın kası güzeldir .. abartmamak kaydıyla kadınlara da çok yakışır ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• göbek kası yaptın diyerlim sporu bıraktın doğal olarak kaslar öyle kalmıyo kilo almayada başladığında çatlaklar ve sarkmalar oluşuyo bir kere kas yaptınmı sürekli spor yapman lazım arkadaşım .

0|0
    0|0
  • Bayanlarda karın kasının belli olmasına gerek yok. Malum durumlarda karşımda bi bayan van Damme'ın soyunmasını istemem şansen. Karın kası çalışınca daha zor kilo alırım diye bir şey de yok. Formda kalmaya çalışacaksın. Yediğime içtiğime dikkat ederim diyorsan, karın kası çalış, karnın sıkılaşsın, herkesin hoşuna gider ;)

0|0
    0|0
  • ya ne alakası var herkesin vucud yapısı farklı

0|0
    0|0
  • göbek kası nedir ya:)

yağı eritmek için çaba sarfedeceksin sonra kas için 2. çaba gerek

karın kasındaki olay budur

0|0
    0|0
  • Göbek kası yaparsan kilo alman daha zor oluyor fakat göbek kası yapmak da kilo almaktan daha zor bu sırrı da sana veriyim. Ben göbek kası yapıyorum diyince selamun aleykum ben kas geldim demiyor ;)

0|0
    0|0
  • ne alaka ya ben spor yaparak kilo alanlardanım + sporla kilo aldığında yağ olmuo kas oluyor.d

0|0
    0|0
  • kilo yine alırsın ama göbegin altında yag birikmesi azalır, diğer bölgelere yönelir

0|0
    0|0
  • kilo vermek dha zor

0|0
    0|0
  • Sen iki sene spor yap da düzenli olarak, onda sonra göbek kası olsun; sonra kilo almasan da olur.

0|0
    0|0
  • Doğru.

0|0
    0|0
  • Göbekde kasmı oluyorr oluyorsa eğer şekerparemmm süperrrrr :))

0|0
    0|0
  • Çirkin bir özenim.

0|0
    0|0
  • Sarkmalar daha kolay oluyor, yanlış duymuşsun.

0|0
    0|0
  • sevişme sırasında daha iyi kavranmanın dışında bir artısı yoktur efem.

kezban.exe

0|0
    1|0
  • doğru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• niyeki?

0|0
    0|0
    • bilmem ki bana öyle dedi.kendisinde de kas var.o kadar çok yiyo ki hiç kilo almıyo

• ne alaka ya metabolizması hızlıdır büyük olasılıkla

• göbek kası yap da kilo alman kalsın baya uğraşman lazım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...