Spor tutkunları artı spordan anlıyanlar cevap versin?

evde nasıl spora başlamalıyım yürüyüş bandı aldım mekik aleti sopa bisiklet ip sizce nasıl bir programı hazırlamalıyım artı yanında beslenme şekilli nasıl olmalı dipnot : uykuyu seviyorum bu yüzden gündüz uyurum :)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yapıcaksan fıt olucam diyorsan tuzu hamurısını şekeri bütünüyle kesıceksın. Vücut en kisa 20 dk belli tempoyla yurumeyle yağ yakmaya başlar bunuda fazla abartıp saatlerce yuruycem yağ yakıcam diye ugrasırsan adele kaybedersin herseyi değerinde yapmak lazım yuruyusten sonra evde yapılabilecek hareketlere ve musaıtlıgıne göre birseyler yapılır. Beslenmeye gelince günlük öğün sayısını artırıp ögündeki tüketimi azaltmak az yemek makuldur sıkı Fit vücut için yumurta akı ve yulaf ezmesi ;)))

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim :) denicem

• onlarda etılemıyor aslında :)

• Bilemedim yorgana yastığa felan sarılın olmadı ayran iç :)

Erkekler Ne Diyor 4

• İp atla mekik çek yürüyüş bandında çalış.

0|0
    0|0
  • Hergün spor yapma bigün ara ver. Önce yürü, bisiklet sür, daha sonra mekik vs baska ne yapiyosan yap. Gece 11 ile 5 arası kesinlikle uyu. Protein ağırlıklı Beslen. Sekeri yagi kes. kilolu değilsen karbonhidrata da ağırlık ver.

0|0
    0|0
  • ip atla. hem ucuz hem yer kaplamaz hem fazla kalori yaktırır. dinlenirkende karın kaslarını calıstır. ben her gün 3000-4000 ip atlarım. ayda 3 kilo garanti verirsin az yersen.

0|0
    0|0
    • 3000 ve 4000 kac dakikanızı alıyor

• uvvv tebrik ederim dogrusu sizi

• teşekkürler :)

• Protein ağırlıklı besle yavaş yavaş başla oyle hemen yüksek ağıriklarla başlarsan belini, elini, ws ws incilebilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...