Galatasaray Devler liginde Gol yeme rekoru kırdı.. ne düşünüyorsunuz?

Galatasaray Devler liginde gol yeme rekoru kıran tek türk takımı oldu...

nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Göğsümüz kabardı daha nice rekorlara inşallah.

2|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Seviyoruz

1|0
    1|0
    • sanki kendileri yendi havalara bak renktaş

• renktaş UEFA kupasını alırız bize Fransız takımı derler ama her nedense bu akşam bize türk takımı demeye başladılar neden mi birilerinin ayıbı kapansın diye işte buna camış mantğı derler felsefede ahahahaha :))))

• Yakışır 64L4T4S4R4Y'a

0|0
    0|0
  • siz niye kendiniz yenmiş gibi seviniyorsunuz yazık size

0|0
    2|2
  • nicelere 4 lere o zaman :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Galatasaray Türkiyeye uefa ve süper kupa getirende ilk ve tek takım avrupada en çok tanınan Galatasaray dendiğinde direk Türkiye denilen bir takım her takımın kötü sezonları olabilir 8 yesek nolcaktı 5 yesek nolcaktı uefayamı kalıcaktık varsın kötü rekorda bizde olsun ;)

1|0
    2|1
    • avrupada kupa alma rekoru da bizde

• hedef 1 milyon penaltı lafına hiç kızmıyorum aksine bu tarz espriler hoşuma gidiyor. hedef 1 milyon gol sözünde bişey yok espri yapıyoruz

• Uefani var sizin kosrye sikistiginizda hep ayni laf gecmisle yasanmio simdiye bakin

• 8 yediğimiz sezon bile toplamda bu kadar yemedik

0|0
    0|0
  • Arsenal'den yenilen 8 golü. Beşiktaş Arsenal ile eşleştiğinde inşallah Beşiktaş elenirde bütün parayı biz alırız diyen Galatasaraylılara hediye ediyorum :)

0|1
    0|0
  • Her Avrupa macerasında farkımızı ortaya yine koyduk 2 sene önce çeyrek final ve r. madridin yusuflaması geçen sene juventus ve r. madrid olan guruptan çıkmak bu sene de 4'lemek farkımız tarzımız 😁😁

0|1
    1|0
  • Cani sağolsun

0|0
    0|0
  • yetmez diyorum

hedef 1 milyon gol

1|0
    0|0
Yükleniyor...