Iki arada bi derede kalmak...

hiç gitmekle kalmak, sevmekle sevmemek arasında kaldınız mı eminim kalmışsınız. peki böyle bir durumda aklınızla mantığınızlamı yoksa sadece duygularınızlamı hareket edersiniz

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• düşününce mantıkla hareket etmek gerekir ama gerçekten içinde ona karşı sevgi besliyorsan duygularınla hareket etmek zorundasındır orta yolu bulmak lazım ve bu gerçekten zor iş

0|1
    0|0
    • evet duygular ondan yana olsada, mantık kabul etmiyor yapılanları

• kimsenin elinden birşey gelmez

• anladım sağolun,

Kızlar Ne Diyor 2

• mantığımı dinledim

0|0
    0|0
    • mantık kestir at diyor, seninkide öylemi dedi

• evet acı kaçınılmaz gibi her ikisindede aslında.içimdeki ses acıya çekiyor biraz ama vicdanımda giden sen olma diyor

• ama terkedilirsen de şunu unutma keşke ben bırakıp gitseydim diceksin işin işine bir sonra ego giriyo ha ama eğer bırakıp gidip bir süre sonra barışalım diye tutturcaksan bence bırak o gitsin önce o zaman.

• Hangisi doğruyu kabul ediyorsa onu tercih ederim ben kalbimin sesinini de dinlerim onun sesini dee

0|0
    0|0
    • aslında genel doğrular yok, yaşayıp yaptığımız seçime göre doğrumu yanlışmı öğrenicez galiba. deneme tahtası hesabı

Erkekler Ne Diyor 2

• genel de hareket etmiyorm :)

0|1
    0|0
    • nee yapıyorsun oazaman çözüm

• bir şans bir şans demek devam demektir, daha fazla bağlanmak demektir ve bi sonraki yol ayrımında işleri daha zorlaştırmak demektir.

• bilemicem herkes farklı ben sorumlluk benden gitsin diye yapardım seni bilmem

• Mantıkla hareket ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...