Sizce de gaaatsaray 4 dörtlük bir takım değil mi?

Allah hiçbi takımı bu duruma düşürmesin :((
Demek İstanbul, daki anderlecht maçı uzatmalardaki golle berabere bitmese, 0 puanla ayrılacaklardı şimdi.
kötü :((
ama her şeye rağmen gaaatsaray 4 dörtlük bir takım. dimi?

Güncellemeler:
bu yıl iyi kilo verdiniz arkadaşlar :) :) :) :) aha aha ahaa ahaaa :D

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Başkalarına çamur atarak kendi başarısızlıklarını görmezden gelenlere anlatamazsin

0|1
    0|1
    • öyle valla. adamlar bezeriksizliklerini bile sağa sola sataşarak ört pas etmeye çalışıyorlar.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben çocukken şampiyon denildiğinde aklıma hep Galatasaray gelirdi :) Burak melo Tarık Sinan'ı seviyorum Galatasaray'da bence güzel oynuyorlar ama bu dönem bir toparlamadılar.. Buarada ben Beşiktaşlıyım :)

0|2
    1|0
    • Beşiktaşlı birinin gaaatsarayı sevmesi doğru deilll :((
      vazgeç bu sevdadan abla. sana bjk ile ilgili hediye gönderirim bak :)

• ooooo yapma abla. Allahtan gaaatsaraylı deilmişsin. birde gaatsaraylı olsan daha nasıl savunurdun şu herifleri :))

• 😂😂😂 ya doğru ama Napıyım

• eski galatasarylıydım gerçekten öyleydi ama son zamanlarda bozdu sanki sürekli yenilmeler flan gözlerden düştü gbi

0|0
    0|1
  • en son arenada fenerbahçeyi yenen takım mı

0|5
    1|1
    • kaç ay önce abla? :D :D

• Renktaş merak etme Dahada iyi oynamaya başlayacağiz Ocak ayından itibaren dahada iyi seviyeye geleceğiz

• hangi seviye usta? seviyemi kaldı takımda.
      bak yarın gör. UEFA sıralamasında kaçıncılığa düşeceğiz sizin yüzünüzden. :(((

• Mükemmel bir takım. Sorman hata

0|1
    0|0
    • :D bence mükemmeldende öte. eşsiz benzersiz bir takım :)

• Öyle değil olum. Lafın gelişi o. Hani yenildi diye bırakacak değiliz anlamında (:

• kıyamam :(( vallahi üzüldüm şimdi :((
      Allah bir daha göstermesin böyle sonuç

• 4 yemeye alıştılar biz atmışız gibi bizle kavga ediyorlar ilginç

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Allah bazilarini Şampiyonlar Ligi'nde Drogba kadar gol atamayacak kadar ezik ve rezil bir duruma düşürmuş ve ondan dahada kötü bunlari unutup Galatasaray a laf atacak kadar komik duruma düşüren bir insan yaratmış bundan dahada ötesi var mı

1|1
    0|2
    • :) ahahahaha :))))) çok iyiydi mühür bu cevap :))))

• ooo sendeee.. haberin yokmu?
      son 2 yıldır Fenerbahçe Türkiye kupasından mahsus elenme kararı aldı zaten. geçen yıl aziz yıldırım kendi demişti. bu turnuvanın zarardan başka getirisi yok bize diye.. o maçlardaki kadromuza bir bak.. şimdi avrupadaki hezimetle Türkiye kupasını mı kıyaslıyorsun?

• Aziz Yıldırım takimi ligdende çekiyordu ne oldu çektimi? Hala kalkmış bana şikeci bit pisliğin laflarini konuşuyorsun. Aziz Yıldırım ancak sizin gibi koyun taraftarları kandirir. Bu sene Avrupada başarisiz evet ama Galatasaray bu ülkenin en büyük takimidir. Öyle 1 sene başarısız oldu diye gücünden birsey kaybetmez. Siz önce Şampiyonlar liginde Drogba kadar gol atında ondan sonra bunları konuşuruz

• Ne 0 çektik ne 8 yedik ne de onursuzca şike yaptık. Varsın bir daha ki sene 10 daha fazla gol yiyelim ama şl yi de alalım. Sizin için zor bu düşünceler. Siz anca 4 lerle mutlu olun. Panatiniakos partizanlılardan dayak yiyin. Biz şeref ve haysiyetimizle en zor durumda dahi yücelmeye devam ederiz.

Bir daha gs bu şekilde zor bulunur. Takımlarda öyle zavallı takımlarki hala 1 takımı yendiğinde 1 liğe oturan bir gs var ölüsüyle bile.

TÜRKİYEDİR GALATASARAY!

0|4
    0|3
    • şike konusu mu dedin. denizliye teşvik primini de fener vermişti dimi?

• eyv kardeşim :)

Benim bildiğim teşvik primi o dönemlerde gayet doğal bir olaydı. He pardon fener şike yapmışsa gs da yapmış sayılır, doğru. Hadi gs da şike yaptı diyelimde mutlu olun.

Kardeşim hangi takımlısın bilmem ama en azından 0 çekip 8 yiyip şarkılara dillere destan olmadık. ya da kupa çalmadık. ya da şike vardır deyip sonrada dönmedik. Şl ne 3 senedir giden bir takım nasıl ülke puanını düşürür bu da ilginç benim bildiğim eksradan artısı olması lazım :))

• 4 yesekte bumaçta lig için ümit verdi amaç zaten lig bu maçta 6 yesek nolur 8 yesek nolur 4 olması yine kötü tabi fena taktık bu dörde ama sezon sonu anlamını açıklicaz inş.

0|0
    0|0
  • bazı takımlar 0 çekti bazı takımlar 8 yedi geldi o seviyeden... biz geçen sene bu seviyede gruptan çıktık ve ondan önceki sene çeyrek final oynadık.. her takımın kötü dönemleri olur biz büyük takımız atlatırız merak etmeyin :D

0|0
    0|0
    • istanbuldaki maçta uzatmalarda şansa gol atmasaydınız. 0 puanla çıkmıştınız şimdi. ne fark eder :D :D
      fener 0 puan aldığı yıl bile skor olarak bu kadar ezilmemişti. 4 maçta 4, er gol :D :D
      Allah düşmanıma göstermesin bunu :((((

• maç bittiğinde iddaa kuponuma bakıp kava bangaaaaaaaa dedim bende :))))

• :D hahah :D :D

• Ya benim asıl anlamadığım bu Galatasaray'ın kalecileri bu kadar yiyip yiyip nası kilo almıyor pes valla:)

0|0
    0|0
    • ahuahuahuahua :D :D bu güzeldi.
      spor yapıyor adamlar. birde doktor ömer coşkun un zayıflama haplarını kullanıyorlarsa :)

• zaten gaaatsarayın kalesinde bir kadın olsaydı. şu ana kadar kaç doğum yapmıştı, tahmin edemeyiz :D :D

• Hahah:))

• Ee sonuç ne siz orda bile yoksunuz

0|0
    0|1
    • e bizim yerimize sizi yolladılar haksız bir şekilde. biz bileğimizin hakkıyla katılmaya hak kazandık.
      zorla size verdilerde ne oldu?
      bak. avrupaya rezil olduk :(((( ülke puanımız düştü :((

• Ywpma kardeşim ispiyon eden biz degildik biz düşmeniz i istedik hakli olarak

• bence o mevzuyu tekrar araştır. UEFA ya belge götüren. email yollayan kişiler kimdi. necilerdi. bir hatırla.
      bu işin başlangıcında kimler yer aldı.. bunlar hep sonradan çıktı ortaya.. şimdi ektiğini biçti gs. hak etti bu günleri.. yoksa sevinmezdim.. ama bizim hakkımızı yiyip bizim yerimize gittiği için. başarısızlığına üzülmedim.

• arsenal 17-18 yaşındaki çoluk çocukla çıktı sahaya:)

1|0
    0|1
  • Anlaşılan sen fenerliye benziyosun. Hakkimizla cikip yenilmek şike yapmaktan iyidir..

0|0
    0|0
    • keşke şike yapabilseydinizde bu kadar yüzümüzü kara çıkarmasaydınız avrupada :((
      rezil olduk. sizin yüzünüzden ülke puanımız düştü beeeeeee :(((((((

• O zaman dusuk bir ihtimal duruyor ama siz gitmeyi becerinde sampiyonlar ligine yukseltin ulke puanini..

• biz şampiyonlar ligine gitmeye hak kazandık zaten. alın terimizle. ama sahte davalar yüzünden size verdiler o hakkımızı. vermez olaydılar. sonuç ortada :(((

Yükleniyor...