Yine 4 tane yedik iyi oynadık şans onlardan yanaydı çok fırsatları değerlendiremedik ama onlar değerlendirdi özeti bu sizce?

onlar attı biz atamadık lig farkı oyuncu farkı sistem farkı kadro farkı var :(

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray iyi oynadı bu maçın hakkı bu değildi Sneijder in bugün normalde en az 3 gol atması lazımdı Hamza hocayla dahada iyi seviyeye geleceğiz

0|0
    0|0
    • inşallah rentaşım moral bozmaya gerek yok hamit ve hakan balta atsaydı skor farklı olurdu sinanla maça başlamak hataydı hamza hoca yeni geldi ve ilk Avrupa maçıydı taraftar desteği büyüktü

Erkekler Ne Diyor 12

• Zaten öncelerdede sölediğim gibi formalite maçıydı bizim attığımız ve son yediğimiz golü görmedim ama ilk 3 gol gerçekten çok basit yedik zor gal atıyoruz basit goller yiyoruz ders çıkartılması gereken bir maç Hamza hocada moral bozmasın takım yine eskiye nazaran iyiydi direk lige dönmeliyiz bizim için CL çok önce bitmişti zaten canın sağolsun Galatasaray diyoruz.

0|0
    0|0
    • adama laf yok yeni geldi Avrupada ilk maçıydı

• Hayir suslu hamza hoca yeni geldi laf yok dedi de o yuzden dedim

• Yine etmemeliyiz Hamza hocaya destek vermeliyiz çünkü yediğimiz goller çok ekstra gollerdi ve iyi oynadığımız dakikalarda geldi Hamza hoca böle devam etsin 4-4-2 lig için ideal derbilerde değiştirebilir deplasmanlarda özellikle.

• Hakan balta gibi biriyle ve muslerasız olacak bu.
    Tabi selçukta olsa farklı olurdu.

Keşke ikinci yarı burak yerine umut kazmasını çıkarsaydı

0|1
    0|0
  • ben onu bilmem adamlar ilk yarı 5 dakkada bir gol attı geldi attı kaleci kevgir zaten resmen ezdiler ya 2. yarı biz biraz oynadık da o kadar olsun adamlar atmıs 3 golunu daha saldrsınlarmı sakatlanma riski alıp bir tane attık adamlar hayırdır dedi bir tane daha attı sinir küpü oldgmla kaldım

0|0
    0|0
    • kalecinin sinan olması hataydı

• o maçta her sey hataydı adamlar 5 gömlek üstümüz kapancaktık kontra denicektik istemiorm bu berbat futbolu ama durum bu şu an yoksa bende isterim aslan gibi çarpısalım ama eski galatasaray degiliz

• Arsenal çok hızlı... aşırı hızlı.. Burak ve umut sadece boş pozisyonda vurmayı biliyorlar, topu oyunda tutamıyorlar, etkisiz elemanlar.. tarık çamdal kötüydü bugün..

0|0
    0|0
  • nerenle izledin maçı ne oynaması be :D adamlar 8-9 atak yaptı 4ü gol 1 ofsayt 1 i direk oldu siz dağlara taşlara kaleyi bulan tek şutunuz oda bir zahmet gol oldu :D

0|1
    0|0
    • hamitin hakan baltanın burak yılmazın pozisyonlarını inkar etme

• işte tamam uzatma onlar 50 miyonluk adamlarla sahaya çıkıyor biz 10 milyonluk bizde iyi oynadık sonuçta

• 10 milyon mu adamlar yedeklerini getiriyo biz as kadro milyon dolarlık rüya takım sözde :D çilek çilek diyolar hepsi çürük sebze :D kıytırık arsenale bir futbol dersi veremediler neyse güldürme beni dahda :D

• Bir sağ bek bir sol bek bir de forvet farkı. Etkili bir golcü olsaydı. En aşağı berabere kalırdık. Emre çolak çok iyiydi.

0|0
    0|0
  • adamlar sağlam gol attı valla sinanın da suçu yok. en azından takım ruhu döndü geri.

0|0
    0|0
  • Yine yeni yeniden :D

0|0
    0|0
  • demekki sorun mancinide prandellide değilmiş

0|0
    0|0
  • ben sana bir dördü var gs nin demiştim sende üst olur yani demiştin , bilmem hatırladın mı

0|0
    0|0
  • 17 yaşında ki çocuklar oynamasa 4x4 olurdu bence:)

0|1
    0|0
  • ya yersek yeriz bize milletimiz yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...