Hayatınızda hiç mutluluktan uçtuğunuz oldu mu?

Bir an gelir, öyle bir şey olur ki gerçekten mutluluktan ayağınızın yerden kesildiğini hissedersiniz hani...

Kim ne yaptı veya ne oldu da gerçekten mutluluktan havalara uçtuğunuzu düşündünüz?

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

• Korkularımı yenebildiğim her adımımda mutluluktan uçuyorum.Çünkü gerçekten korkmam gereken mevzu değiller.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ufak şeylerle mutlu olduğumdan bolcana uçuyorumm

0|1
    0|0
  • ben uzuuuuuuuuuuuuun up uzun bir zamandan sonra bugün fazla fazla mutluyum.. mutluyum ben mutluyum mutluyum,mutluyum ben mutluyum mutluyum,

0|1
    0|0
    • :) öyle sevimli anlattın ki, eminim her okuyan mutlu olur :) Teşekkürler, Allah bozmasın...

• :)) O belli oluyor da, bu mutluluğun sebebi ne? Mesela yeni bir aşk mı :))

• yok aşkın canı cehenneme :) kurtuluş günüm diyebilirim.. bir hapishaneden insan 15-20 yıl sonra nasıl kurtuluyorsa benimde durumum öyle.

• Oldu. Keşke o günlere geri dönebilsem...

0|1
    0|0
  • Ne yazık ki düşünüyorum bulamıyorum,demek ki hiç mutluluktan uçtuğum olmamış.

0|2
    0|0
  • Hiç olmadı ki dahaa :D Üzüntüden uçtuğum olduu

0|1
    0|0
  • Ben hep mutluyum . Sevgilicigim ve ailem sagolsun

0|1
    0|0
  • Cocukdum okuma yarismasinda birinci olmusdum cok mutlu edici birseydi benim icin elim ayagim titremisdi baskada vardir ama aklima gelmedi simdi

0|1
    0|0
  • Kardeşim doğduğunda mutluluktan uçtum diyebilim en mutlu olduğum zaman o zamandı hiç birşeyle kıyaslayamam :)

0|1
    0|0
  • hayatımda öyle bir anı yaşıycam eğer olursa ünv tercihlerine baglı istediğmi yer olursa işte o zaman ayaklarım yerden kesilcek

0|1
    0|0
  • daha uçamadım

0|1
    0|0
  • Evlenme teklif aldığımda uçmuştum. Çok farklı bir duygu seli...

0|1
    0|0
  • Evet oldu ama neler sayesinde oldugunu hatirlamiyorum, küçük seylerle bile mutlu olabiliyorum.

0|1
    0|0
  • Olmadı.. :)

0|1
    0|0
  • Kopya çekip çektiğim kişiden yüksek alınca manyak mutlu olurdumm :D Hey gidi eski günler :D

0|1
    0|0
  • evet atandığımda. o kadar çok gelecek kaygısı taşıyormuşum ki meğer.

0|1
    0|0
    • burdan öğretmen adaylarına mesaj verelim sabredin sabır acı meyvesi tatlı :)

• Bu güzel gecede isteğinizin kabul olmasını diledim...

Erkekler Ne Diyor 12

• 1 kere oldu. 19 yaşındaydım. İlk sevgilimin elini tutmuştum.

Kalp hızlı hızlı atıyor ya. Daha çok heyecanlanınca atmıyor işte. 10 yıldır yürüdüğün aynı kaldırımda sanki bulutların üstünde yürüyor gibi hissediyorsun...

Bir kaç kere ölecek gibi oldum, büyük riskler aldığında, olaylar olduğunda film şeridi geçer ya... Hayatımın film şeridi akarken o sahne uzun uzun oynar her seferinde...

0|1
    0|0
  • Nedense, mutlu olduğumun ertesi haftası bütün mutluluğumun bitirecek şeyler yaşadım

0|1
    0|0
  • askerden terhis olduğum gün uçmadım ama farklı bir duygu. hem gurur var hem mutluluk

0|1
    0|0
  • Evet oldu. Slogan yarışmasında Türkiye 1.olduğumu öğrendiğim an yere atlamıştım. Hala gülerim :)

0|1
    0|0
  • çok uzun zamandır böyle bir şey yaşamadım:(

0|1
    0|0
  • 3 gündür zafer sarhoşuyum kpss açıklandı ya

0|1
    0|0
  • o kadar mutlu olamadık

0|1
    0|0
  • 4 yıldır vermediğim osmanlıcayı verdiğimi öğrendiğim gün