Basenlerim ve kalcalarim :(?

Kalcalarim ve basenlerim cok genis. Kas yapiyi sıkıp bıraksam surekli tekrar ederek kucuklurmu?

Güncellemeler:
...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• hayır spor yapmadan olmaz. zumba filan var çok yarar işine çok büyük dediğin ölçüler ne?

0|0
    0|0
    • 90 62 107 :(

• Okuyorym yani :D

• yok o kadar çalışmaya gerek yok. arada spor yapacak kadar kopya hakkn vardır :) hangi üni? valla sen bilen kaçıncı sınıfsın bilmiym ama bugün yaptın yaptın yarın çalışmaya başlayınca zor yaparsın. hiç mi içinden gelmiyo

Erkekler Ne Diyor 5

• Resim göndersene

0|0
    0|0
  • Evet hergün en az 40 dk yürü ve bacak kalça basen hareketleri yap en çok merdiven çık

0|0
    0|0
    • Hergun okula gittigim icin yuruyus imkanım olmiyor ama hafta sonlari hep bir bucuk saat yuruyus yapiyorum

• Korkma azimli ol başaran etrafım da çok

• Tesekkur ederim. Insallah bende basarabilirim

• Spor yap spor

0|0
    0|0
  • Bilinçsiz hareketler yapma, bir fitness hocasına danış yardımcı olsun onları uygula.

0|0
    0|0
    • Arkadasim var memleketinde spor hocaligi yapiyor ama onun tavsiyeleri de çok zor hareketler yani spora alisik olmayan bir insanin zorlanacagi turden hareketler

• Çok mu takıyosun kafana?

Kızlar Ne Diyor 2

• plates yap şekillenir

0|0
    0|0
  • Benimde 90 60 90 bana da büyük geliyor kalça ve basen nasıl küçülteceğim konusunda bir fikrim yok benimde :(

0|0
    0|0
    • Seninki ideal gene. Benim ki 90 63 107 :(((

• Yürüş bandı alsak işe yarar mı acaba?

• Yuruyus bandini bilmem de ip atlamak zayiflatiyor ya. Ben bir sira bir ip atlamaya basladim baya kilo vermiştim 1 ay gibi sure de 5 6 kilo gitmisti ama tabi birakinca geri geldi kilolar :(

Yükleniyor...