Omuzları güçlendirmek için ne yapmalı?

omuzlarım çok güçsüz kemik yapısı geniş ama kas olarak zayıf kollarım nasıl güçlendirebilirim amuda kalkmaya çalışsam işe yarar mı

Güncellemeler:
annem perde as dediğinde kaytarırdım ama belki omuzları geliştirebilir diye düşünmeye başladım

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de bir break dansci olarak soyluyorum omuz kaslariyla arka kol cok onem arzediyor. Sana bu videoda ki hareketleri yapmani tavsiye ediyorum omuzun cok guclenecektir. https://www.youtube.com/watch?v=ulYeTUS-L3Q

0|1
    0|0
    • bazılarını yapabileceğimi sanmıyorum kolaylardan başlayım, ne kadar zamanda sonuç alabilirim sence

• Ilk once cift kol yavas bir sekilde 60 sinav cek tabi bu sayiya yavas yavas ulas, daha sonra tek kola gec sag ve sol olmak uzere 20 ser sinav cek. Daha sonra ayaklarını duvara yaslayarak amutta sinav cek 45'e kadar cikar bu sayiyi. 1 bucuk ayda guzel sonuclar alirsin. Videoda ki hareketlerden de yapabildiklerini calis.

Kızlar Ne Diyor 2

• Dumbell ı iki elinle tut başının üstünde yukarı kaldır ensene indir.. başının ardından yukarı kolları uzat indir 5 kiloluk dumbell olursa iyi olr

0|0
    0|0
    • çok güzel ya ben niye düşünemedim ama küçük bir sorun var dumbellim yok

• Dumbell la devamlı çalışırsan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• basketbol oyna

0|0
    0|0
    • Doğal yoldan kas deşarj olma ve artistlik kaynağı ;)

• Abi basket voleybol en temizi bide koşu yaparsan diğer sporlar viz gelir ben 2. Senedeyim 9. Baklavami saydim ve Adonislerim gelişiyor ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...