Türk takımlarının en farklı avrupa mağlubiyetleri ne olacak bu türk takımlarının hali?

6-Kasım-2007 Liverpool / deplasman 8-0

Sigma Olomouc-7-1 / 92-93 sezonu

real Madrid 6-1

ne olacak bu türk takımlarının hali?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Bugün yediğimiz 3 golün belki daha fazlada olucak bilmiyorum ama hakkı böle değildi iyi oynadığımız dakikalarda gol yedik kaleci defans ve hatta bekler eksik olunca böle oluyo 1. gol tamam iyi vurduda yani çok ekstra bir gol onuda çıkart yeme odakikada Bolat 2. gol yine hakem attı tarığa faulu çalmadı gittik gol yedik 3. golü anlatmaya gerke yok zaten 50 kere vursa öyle biri gol olur oda bize oldu skora bakma sen süslü bu skoru haketmedik ama malesef oluyo böle şeyler basit goller yiyoruz.

0|0
    0|0
    • Skoru nasıl hak etmediniz yahu. İlk yarının hakkı en az 5-0 6-0 neler kaçırdı Arsenal.

• Bilmiyorum kardeşim adamların da bir iddiası yok ama önde olmalarına rağmen gayet ciddi şekilde oynuyorlar. Hiç kusura bakmayın ama sokarım böyle profesyonelliğe ben. Adamlardan ders almak lazım ama nerede hayatta almayız. Adamlar kazandığı parayı kuruşu kuruşuna hak ediyor. Birde bizimkilere bak peehh.

• Bizim rekorumuzu kırmadan kimse fark yedik falan demesin lütfen. Kolay kolayda kimse kıramaz rekorumuz Allah'a bin şükür :)

0|0
    0|0
    • en iyi cevap seçebilir miyim esprinin dibine vurdun

• Ona, buna, şuna anlamam ben. Onu koyarak neyi kast ettiğin, vermek istediğin mesaj çok açık ortada. Yine 4 oldu sonunda oohh size.

• G. Saray'ın 4 4'lük performasını unutturma çabalarına takdir ediyorum asd

1|0
    1|1
    • zamanla her takımın kötü sezonu oluyor aklınızda bulunsun tabi sen değil

• maçı izlediysen biz de onlar kadar pozisyon yakaladık onlar attı biz atamadık

• ahahaa adamlar ilk yarıda halı saha mnaçı oynar gibi ceza sahası içinde pas yapıyordu :) 3-0'a kadar pozisyonunuz yoktu fark açılınca adamlar maçı bıraktı sonra siz oynadınız..

• abla evlenelim mi

0|0
    0|0
  • hoca değişti g4l4t4s4r4y değişmedi:))

0|0
    0|1
  • adamlarların koştuğu kadar bizimkiler koşsa farkı bari kapatırız

0|0
    0|0
  • rakipler belli , bir frikikte kurdukları baraj Ceyhan parajından daha pahalı. yapcak bir şey yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorulara bakıyorumda yine sağa sola saldırarak acı geçirmeye çalışmışsınız. Rakipler yerine kendi hatalarınızı konuşsanız size daha faydalı olur sanki. Bir de söyle bir gerçek var ki biz Liverpool maçından sonra formayla gezmeye utanmadık sizin bu 4 yedikçe sahaya popo dönmeleriniz ne olacak?

0|0
    0|1
    • dünkü açı izleseydin son dakikaya kadar taraftar desteğinin stadı inlettiğini de görürdün canım

• buna sen mi karar vereceksin bence artık ukalalık oluyor sus

• ukalalığı ve boş konuşmaları kimin yaptığı ortada sağan soldan okuyup görüp ezber paylaşımlarla kalitenizi belli ediyorsunuz. taraftarlığızın nasıl olduğu konusunda yoruma bile gerek yok.

• eski maçları hatırlatarak acı dinmiyor malesef :)))

0|0
    1|1
Yükleniyor...