Tırnağımın içine kızgın yağ sıçradı çok acıyor yardım lütfen!

börek pişirirken tırnağımın içine yağ sıçradı soğuk suya tuttum bir saat geçti hala çok acıyor ne yapsam geçer?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbirşey bekliyceksin sadece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Varsa dolapta buz tut üzerine 10 dk acısı geçer

0|0
    0|0
  • teramicine.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun yanık kremi felan surun

0|0
    0|0
  • sende nasıl bir tırnak varki içine yağ sıçradı,aklıma tek bir şey geliyor sanırım tırnakların kevgir gibi ve börekleri tırnaklarınla çevirdin her halde ama ne olur böyle olmadığını söyle çünki ben böreği çok severim biliyormusun börekten koparma beni.eğer eczane yakınsa git silverdin kremi al 2 dakika sürmez acısını keser garanti veriyorum.bizde herzaman bulunur acil hazırda sanada tavsiye ederim.geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Oncelikle borek yapabilen bir hatun nur nimettir bu devirde kiz seni alan yasadi diyorum ve konumuza donuyorum.Yumurta aki birinci derece yanikta bile etkili. Gerci tirnaginin icinde bosluk varmi bilmem yumurta akinin girebilecegi...

Gecmis olsun...

0|0
    0|0
  • 365 gün boyunca deniycem yine sokamam onu tırnağımın içine nasıl becerdin? hani bir formülü falan varsa bizede söylede deneyelim :))

0|0
    0|0
  • ohhh iyi olmuş sen ye bögrekleri bize gelince yagsıcradı acıyor ne güzel dünya be :))) birtane patatesi soy parmagın girecek gibi için oy sonra at derin dondurucuya bekle 45 dk sonra cıkar parmagını içine cok acı gececek merak etme bunu iki paetesle yapa bilirsin nöbetleşe degiştirirsin :)))

0|0
    0|0
  • Eğer koya biliyorsanız, patates koyun, yanık için iyidir

0|0
    0|0
  • Genelde ben sıvı hidrojen uyguluyorum ama bulabilirmisin bilmem :D Buzun içinde beklet krem sür kalsın biraz sonra yarabandı ile kapat

0|0
    0|0
  • off ablam ya kıyamam.. buz tutsan iyi gelir hiç yoktan sızısını alır

0|0
    0|0
  • saka gibi gelebilir ama nivea nın pişik kremi gayet etkili

0|0
    0|0
  • Lasonil sür sonra üstüne bant yapıştır hiçbir yere deydirmemeye çalış. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • limon sık hiçbişeyin kalmaz

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi söker... elini kızgın yağ dolu tavanın içine daldır 5 dk ya bişeyin kalmaz ...

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun öncelikle soğuk suya tutmuşsun da şu tırnağının içine nasıl oluyo anlamadım.

0|0
    0|0
  • Silverdin bas

0|0
    0|0
  • git loto oyna

0|0
    0|0
  • Sadece suya tut,üstünü kapatıpta havasız bırakma daha kötü olur. En iyi ve sağlıklı çözüm sudur.

0|0
    0|0
  • Nasıl başardın bunu bravo.Çok beceriklisin anlaşılan.Acaba börek nasıl oldu :)))

0|0
    0|0
  • Tuz sür bişiciğin kalmaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• üpem de geçsin:))

0|0
    0|0
  • kantaron yağı var bilmiyorum duydun mu ama hemen geçiriyor o acıyı.

0|0
    0|0
  • Kızarmıs yag sür soguk.

0|0
    0|0
  • cay tabagına soyle azıcık sıvı yag koy; ıcınde beklet 5 bılemedın 10 dk'ya acı macı kalmaz. gecmıs olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...