Eyy o Prandelli`yi göndertenler :D Simdi nerenizle konusacaksiniz?

Hamza Hoca`nin bilgisine kisiligine lafimiz yok.
Ama Türkiye`den cikinca foyasi da ortaya cikti takimin :D Ne Fatih Terim Federasyonu var UEFA`da ne de Prandelli sistemi ! Siz futbolcular zaten Prandelli sistemine uymaz, Fenerbahce`lilerin Ersun`u gönderttikleri gibi gönderttiniz ya adami.. ! Sizin gibi futbolcularin ben...
Yiyin yiyin. Devam edin yemeye ! :D
Siz yedikce Prandelli ile kahkahalar atiyoruz.

Hamza Hamzaoglu Prandelli`yi gönderenleri takimdan kesmezse yarin ona patlayacak bu sonuclar...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ne diyon birader sen ya?
    Prandelli nin gitmesinin futbolcularla ne alakasi var her mac 4 tane yiyolardi, balikesirin yendigi tek takim galatasaray, yaptigi kadro ya bakmiyodun heralde sen Hamza Hamzaoglu geleli bir hafta oldu bir hafta da ne bekliyodun bir haftada Arsenal i yenecek kadar gelistirmesini mi? Degismesi gereken cok sey var...

0|0
    0|0
    • Birader bu kadroyu prandelli de kurmadi ! Kaldi ki Prandelli'nin elestirdiginiz sistemi Fiorentina ya puan cezasi almasina ragmen Sampiyonlar ligine katilmasini sagladi. Elestirdigin sistemi Italya'yi yeniden futbolda söz sahibi yapti.
      Bir hafta da ne degismesini bekliyorsun. Maclarda izledigin görüntü kadar prandellinin tepkilerini izlemeliydin. Bir kac günde mi oyuncular o kadar hirslandi sence? Prandelli geldigi günden beri baski yapmalari gereken sistemde cikarir Selcuk bey antrenmanda cok kosturuyor der. Sneijder cocuk kamp yapiyim der. Burak efendi gol kraliyim niye baski yapiyim der.
      Hic sevmezdim ama Melo: Her sey ortada. Cenemizi kapatip calismamiz lazim. :D
      hic sevmem ama hamit?
      Tamam birader Gezi olaylarina kadar galatasarayliydim. Halen sempatim var ama sevemiyorum artik. Ama her seye ragmen gercekci olmak zorundayiz. Milli takimda nasil volkan gibilerinin isi yoksa nasil emre gibileri ersun yanali bitirdiyse fenerde ayni seyi prandelli yasadi...

• Italya yi yenidenbsoz sahibi mi yapti hangi dunyada yasiyorsun gruplardan cikmayi birak sonuncu oldular dunya kupasinda

Gezi olaylari ne ilgisi var anlamadim. ama ben zaten galatarsarayli degilim

Ya bireysel baskiyla ne alakasi var baski s top kazanmak icin yapilir gs top zaten kendilerindeyken kontrollu oynayip duzenli bir atak yapabiliyor mu?
      Benim demek istedigim her kotu sonuctan sonra teknik direktore yuklenmek olmaz hele geleli bir ay olmadan Arsenal a yenildi diye hic olmaz ama Prandelli gibi uzun zamandir takimin basinda olup ta surekli 4 yiyorsan ozaman teknik direktore de bakmak lazim...

• 1. Italyanin gruptan nasil elendigine bakalim?
      2. Prandelli ile Italya Futbol Federasyon Baskani istafa etti istifa eder etmez yaptigi aciklamaya bakalim?
      Yerime kim gelir bilmiyorum ama ilk isi Prandelliyi ikna etmek olmali.
      3. Yerine gelen?
      4. Ben bireysel baskidan bahsetmedim. Takim oyunundan bahsettim. Özellikle o saydigim 3 isimle beraber Galatasarayda bir cok oyuncunun prandelli ile oyununa prandelli gittikten bir sonraki mactaki oyunlarina bakarsan anlarsin.
      5. Pramdellinin sistemi icin beklendi mi? Uymayan oyuncular cezalandirildi mi? Prandelliye verilen sözler tutuldu mu?
      6. Hamza hocaya bir sey demedim. Yazdillarimi iyi oku. Ancak umarim Fatih Terim baglantisi yoktur. Fatih hoca karsitligi degil. Hamza hoca saygisi.

Kızlar Ne Diyor 3

• Futbolcular mi gonderdi 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

0|0
    0|0
    • Gül gül. Ersun Yanal'i da Aziz Yildirim kovdu :D

• Insanlari tahrik edici sorular soran gizli sensin unutma bunu bence

• Nasil tahrik etmisim?
      Neresi yalan?

• demek ki prandellide sorun değilmiş biz dedik o kadar inanmadılar :)

0|0
    0|0
  • prandelli olsa net bir düzine yemiştik boş şeylerle prandelliyi savunmayın hamza hocaya laf yok

0|0
    1|0
    • Prandelli olsa düzine yerdin cünkü Selcuk gibi Burak gibi Sneijder gibi kompleksli oyuncularin var ! Italya'yi yeniden sayginlik kazandiran adami harcamak ile mesgul olmalarindan düzine yerdin !!!
      Hamza hoca icin yukarda yazdiklarimi oku !

Erkekler Ne Diyor 6

• Sorun takımda yollanan hocalarin günahı yok

0|0
    0|0
    • Mancini haric de l*n . Mamcini haric dee ! 😂

• Galatasaray ligde de iyi değil. Hemen hemen hiçbir şey oynamadan duran toplar sayesinde topladılar o kadar puanı. Attıkları 15 golün 9'u duran top. Ben diyorum bunlardaki şans bizde olsa şu an Beşiktaş'ım oynadığı futbolla açık ara liderdi.

0|1
    0|0
    • Futbolculari saolsun...
      Besiktas Samet Aybaba'dan beri acayip savasci bir takima dönüstü. Bilic'le resmen avrupalilasiyor.

• Birazda kendi takımınızla ilgilenseniz nasıl olcak?

0|0
    0|0
    • Sadece Galatasaray'i tuttum kardesim. O ne olacak? :D

• kazmaoğlu da olsa prandellide olsa galatasaray aynı g4l4t4s4r4y

0|1
    0|0
  • Beşiktaş'a karşı Arsenal'i desteklediler şimdi keşke Beşiktaş eleseydi diyorlar :)

0|0
    0|0
  • hiç bir şey ol maz sen rahat ol. takımın gücü bu ne yapacaksın olmayınca olmuyor. yapacak bir şey yok. beşiktaş 8 yerken fener 6 yerken hiç sesiniz çıkmıyordu.

0|0
    0|0
    • Yaniliyorsun kardesim. Fenerle de bjk ile de gecmedigim dalga kalmadi. Eski bir galatasaray'li olarak yaziyorum. Eski cünkü bugün bu memlekette ne futbol kaldi ne adalet ! Takimin gücü de bu degil kardesim.
      Prandelli'nin elestirdigin sistemi italya ya final oymatti. Italyanin elestirdigin sistemi italya'yi gol at uyu rezil ol mantigindan cikarip yenil ama alkislan mantigina sürükledi !
      Kaldi ki ne kadar sevmesem de Hamit'in de Melo'nun da söylediklerini dinle derim. O formayi giyiyorsan seni kosturuyor diye teknik direktöre küzemessin ! Ya kovulacak ya kovulacak oynamiyorum diyemezsin !

Yükleniyor...