Ex den next olmuyor next de ex olmuyor hala arada derede debelenenler varsa toplaşın buraya!

Heran takipteyim ajan olsam ödüle layığım yada işime böyle konstantre olsaydım şimdiye terfi üstüne terfi birde üstüne değiştirilen face şifresini çözdüm çok kötü bişey hem suçluluk var özel sonuçta sonra şeytan dürtüyor ne özeli ne zaman ayrı gayrı oldunuz diyor sonra üzülen yine ben olucağım için bir zaman sonra mesajlarını okuyarak işin özü sölesem mi ona değiştrise su şifresini zor bişey yapsa siz ne yapardınız erkekler tepkınız ne olurdu kızlar siz solermıydınız?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Exten öyle bir next olur ki.

Asıl exin degerini bilmeyenin nexten deger beklemesi sacma diye söz vardır

0|0
    0|0
    • nerden biliyosun sence değerini bilmeyen böyle olur mu ?

• kötüymüş

• sorma bıde beraberken hal hareket yazdıgına cızdıgıne dusundugune gordugune :)dıkkat edıodu şimdi fütursuzca herşeyi aleni görücem kotunun de kötüsü

Erkekler Ne Diyor 4

• Hala onunla mı ugraşıyorsun seripar

0|0
    0|0
    • :)ugrasmıorum sılent=)tekrar bıraraya geldık tekrar ayrıldıık yanı hep basa sarıoruz

• sevıyorum sılent bızım ayrılmamız ole anlasamamak degılkı mesafe o yuzden boyle yoksa anlasamadıgım ınsanla nıye zorlayayım hıc zorlamam emın ol:)

• Ama mesafeli ilişkilerde 2 sene icinde aynı yerde olmazsanız bitmesi kesinleşir. Gözden uzak olan gönülden de ırak olur emin ol zamanla.

bu kadar seviyorsanız aynı ile gecin. bir şekilde de iş bulursunuz öyle degil mi?

ama buna cesaretiniz yoksa gereksiz ilişki derim . üzülme ama öyle.

• bu hatundan korkulur ama iyi arkadaş olur cin yaa resmen

0|0
    0|0
    • ılıskıde cok cın olunca ıyı olmuyor karsı taraf kıvıramayınca ıkı guzel soze kanıyosun ne kadar akıllı olursa olsun kadınsan affedıosun beee

• ben görüyorum sonra onu görmemizlikten geliyorum ama her konuda ıstıp ısıtıp önüne getiriyorum ay yok benden sadece arkdas olunur karar verdım yoksa kendıme zarar:)

• hahah kırmış :)

• al sana cevap link

0|0
    0|0
  • Senden ajan olmaz da saplantılı insanlar listesinin başı dersen olur derim. Ajanlık ta Nilca' nın üzerine tanımam :)

0|0
    0|0
    • saplantı evet kabul ediyorum tepkin olurdu kız sana bunu dese şifrenı hala biliyorum diye

• Sana söylediğimin aynısını söylerdim. Saplantılısın derdim. Benden duyduğu son söz bu olurdu. Sanırım yeterince açık oldu.

• evet maalesef bu saplantılı hallerde erkeği soğutuyor işte saol:(

Kızlar Ne Diyor 1

• Söyleme onu hayla önemsediğini sanır. Mümkünse girme ki onu unut :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...