İlk sevgili olmanın güzelliğini mi kötülüğünü mü yaşıyorum anlamadım?

ilk sevgilisiyim..beklentilerim var ama bilgisiz olduğundan ben söylemek zorunda kalıyorum..söylediğim zaman alınıyo..söylemezsem de bilmiyorum napim diyo napçam bilemedim onu kırmadan nasıl işliycem bilmiyorum yardmnza ihtiyacm var

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• onun ilkiysen acemiliğine ver bazı şeylerı onun öğretmenı ol ama krık notlar vermeden küsdürmeden aşka ok ve arada bir ödüllendir doru bişey yaptığında ve asla biriyle kıyaslama yapma be ona hep cesaret verici ol yönetlmen sensın unutma güzel bir prodüksüyon olmasını istıyosun senın iyibir yönet men olman gereki anladın canım

0|0
    0|0
    • anladım ama alıngan olduğundan hep kırıyorum :/

• umarım öğrenir...

• ee sende bıraz fedakar ol her isteğine hyr deme şiddetle karşı cıkma az fedakar ol sende demi ama

Erkekler Ne Diyor 5

• 3. tekil şahıslı konuşmalar yapın araştır biraz ilk sevgiliysen yardımcı ol eğer sende değer veriyosan çaba göster biraz dediğim işe yarayabilir

0|0
    0|0
  • sen yap ozaman.o senden görüp öğrensin.şöyle yap demek yerine şu şöyle olursa daha mutlu olurum gibi cümleler kur.hem kırmazsın hem de istediğin gibi birini alırsın karşına

0|0
    0|0
  • ne gibi beklentileriniz var yaşınız kaç sen ve onun ergense boşa uğraşma derim değilse de numara yapıyor 3-5 gün sonra açılır dudakalrından öp dilini içinde gezdiriyorsa tercübelidir değilse şutnk

0|0
    1|0
    • 20 yaşındayız..

• alakası yok ben romantikliğini arttırmak istiyorum cinselliğini değil

• ozamn çocuk uyz bacım ne diyyeim yada seni deniyor bak çok belli etme tercübeli olduğunu bırakır seni

• oyun oynamayı deneyin ,? beklentilerin üzerinden

0|0
    0|0
  • Neleri öğretiyorsun mesela ?

0|0
    0|0
    • romantik olsun istiyorum sadece

• Açsın interneti baksın.Sen sadece sabırlı olmaya çalışmalısın.

• onu araştıracak kadar ince değil malesef..taş fırınız biraz :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...