Bedava mesajı olanların cevap beklemeye hakkı var mı?

Hattının bir özelliği olarak genellikle yüzlerce bedava sms hakkı olanlar kandilde, bayramda, bilmem hangi günde herkese mesaj atarlar. Ben çoğunun samimi olduğunu düşünmüyorum. Siz ne düşünürsünüz?

• Sırf SMS'ler boşa gitmesin diye düşünüyorlar
    56% (5)33% (1)50% (6)Oy Ver
  • Bedava sms olmasaydı kutlama mesajı çekmezlerdi
    22% (2)33% (1)25% (3)Oy Ver
  • Boşlukta olduklarını düşünüyorum
    22% (2)34% (1)25% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• c. ayrıca hic haz etmem

0|0
    0|0
  • bende samimi olduklarıını düşünmüyorum ama büyükelr bu duruma alışmış ya mesaj atmayınca küsüp tavır alıyolar :D konşmak için arasan dünyaca tl gidio ::D

0|0
    0|0
  • Yaşadığımız gördüğümüz şeyler çünkü sms hakkı olmayan bir tanıdığımız kesinlikle mesaj atmaz o günlerde veya başka bir günde..

0|0
    0|0
  • Aynen hiç birine cevap vermiyorum bu yüzden

0|0
    0|0
  • mesaj olayına baştan karşıyım zaten

0|0
    0|0
  • Sırf SMS'ler boşa gitmesin diye düşünüyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne alaka sırf kandıllerını kutlayım dıye kontor aldım demekkı sızı seven yok allah razı olsun sabahtan berı susmadı cepım bende sırf onlarla konusmak mesajlasmak ıcın kontor aldım yapmacık olsaydı veya bedava mesaj hakkım olsaydı kontor almazdım

0|0
    0|0
    • Sen kontor almışsın kastım o değil. Bedavadan mesajı olanlar öylesine hiç muhabbeti olmayana bile sırf beleş diye mesaj atıyoooo

• ben zaten forward smsleri hiç okumam bile direk silerim.diğerlerine de gönderene bağlı olarak cevap veririm

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum. Sen normalde selam verme hal hatır sorma bayram da kandilde uzun uzun kalıp mesajlar at. Vicdani olarak mı rahatlatıyorlar kendilerini nedir.

0|0
    0|0
  • o değil de mesaj hakkımız otomatik yapılıyo fakat ne mesaj attığımız var cevap beklediğimiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...