Resmen bunalıma girdim ya :(

2 gün önce sen duygularını söyledin ama ben söyleyemedim.Her şeyin olmak,her şeyimi paylaşmak istiyorum senle diyen hoşlandığım kişi bian önce benle yüzyüze görüşmek istedi.Gelir gelmez bir şeylere başlayalım mı dedi.Ben de 3-5 günlük olmasın bu kararı ben değil biz vermeliyiz dedim.Ciddiysen başlayalım dedim.Ama ben 5 seneden önce evlenememki dedi.dışardan 2 yıl daha okucam,askerlik yapacam,sonra da iş bulacam dedi.İyi de benim ciddiyetten kasteddiğim hemen evlenmek değilki zaten dedim.Sadece gönül eğlendirme die söylüyorum zamanın ne getireceği belli olmaz dedim.Ne düşünüyosun dedim.Ben çok kararsızım seni üzmek istemiyorum,ümit vermekte istemiyorum dedi.Akşam oldu mesaj attım ne düşünüyosun diye kararsızım seni üzmek istemiyorum dedi yine.Dün de hiç ulaşamadım.Bugün de ulaşamadım.Sonra o aradı.Kimseye ümit vermek istemiyorum önümü göremiyorum dedi.Ben de kimse aç kalmaz dedim.Yoksa aklında biri mi var dedim evet dedi.Başka bir şey var kesin dedim.Mesaj attım iftardan sonra yüzyüze konuşalım diye.Gelen cevap beni yıktı.Beni bir daha rahatsız etme ne olursa olsun mesaj filan atma rica ediyorum dedi.' gün önce her şeyim olmak isterken şimdi nasıl bu kadar uzaklaştı benden.Biliyorum daha yapacak hiç bir şey yok.Ama bunalıma girdim bana yardım edin lütfen :((

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• senden faydalanmaya çalışmış sneinle zaten ciddi olsa. ailesiyle tanıstırırdı en azından..hadi onu geçtim hem çalışp hem okusun arkdaş

1|0
    0|0
    • kaldı ki zaten kendi iş yerleri var.orda çalışmak istemiyomuş ilerde.

• ekledim seni :)

• kimse de anlamıcak senle arkadaş oldugumuzda senin kim oldugunu :))

Erkekler Ne Diyor 10

• istediğini alamamış,o yüzden red edilmenin bunalımında,menfaat ilişkisi imiş derdi,

0|0
    0|0
  • Adam seni sevmemiş kullanmaya çalışmış sen depresyon diyorsun lütfen lütfen ama lütfen bu kadar düşünmeden hareket etmeyelim.Bazen duygularını kapamayı bilmelisin.Hoş gerçi neye üzülüyorsun 2 kuruşluk adama mı ? Bırak salla gitsin.Sana daha iyisimi yok ? Var var var.Elbette var.

1|0
    0|0
    • Kızman gerekiyosa kız ama dozunda kız sonuçta şuan zaten yeterince üzgünüm

• Bu kelimeleri daha önce kullanmıştım buralarda tekrar kullanayım D: Akıl başa gelene kadar öncelik kalbindir derler fakat yaş olmuş 25-29 :D kalple akıl birbirine zincirle bağlıdır kim önde giderse diğerini çekiştirir canını acıtır.O yüzden şu 2 sinin hızını dengelebilirsek çok daha mutlu olacaksınız diye düşünmekteyim.

• Ya sana yalan söylemiş sen hala herşeyi olmak istedi diyorsun. Yalan kızım bunlar senle cinsel açıdan bir birliktelik için seni kandırmaya çalışmış sen de ciddiyete girince konuyu toparlayamamış daha fazla kandıramayınca üste çıkmaya çalışmış ve sen de onu arayarak hata yapmışsın...

0|0
    0|0
    • Hatanın çoğu ben de zaten.çok ilgilendim.Çünkü ilk başlarda o benle çok ilgileniyodu.Beni ilgiye alıştırdı.Şuan durumumuzun bu hale gelmesıne inanamıyorum

• umarım pişman olur ne diyim

• Sen iyisini yaptın bakma birdaha yüzüne

• dostum oluruna bırak bence biraz vakit geçsin araşmayın mesaj da atma seviyorsa döner zaten bir de seni istemeyeni neden isteyip de kendini kültüyorsun ki

0|0
    0|0
    • neden çünkü 2 gün önce her şeyin olmak istiyorum derken bugün beni arama sorma demesini kafam almıyo.başka bir sebebi var gibi

• vardır elbet ya senden sıkıldı ya istediğini alamadı yada senden istediğini aldı ve bitrdi .çünkü erkekler bazan istediğini aldımı yeni çiçek arar alamayınca da ısrarcı olmazalr

• hımmm mantıklı

• ...dedim ...dedim ...dedim buneya

0|0
    0|0
  • Semek ki seni kullanamayacağını anlayınca geri çekildi.Bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Bu çocuk kör olmuş ,önümü göremiyorum demiş...

0|0
    0|0
  • yuh hepsini okudum ve anladığım şu ki çocuk seni ekiyor

0|0
    0|0
  • Siz nerede tanıştınız ve 2 senedir görüşmediniz mi? netten sanal cıkma olayı mı

Yüzyüze görüşmek ne?

Ayrıca gecmiş olsun. aldatılmışsın resmen.

0|0
    0|0
    • Yok biz pc kursunda tanıştık.Ama kurs sırasında birbirimize hiço gözle bakmadık.Onu 6 aydır tanıyorum.3 aydır da muhabbetim var.Ramazanın ilk günü numarasını verdi full mesajlaştık filan.Onu yaklaşık 2 aydır görmüyodum.Şimdi samimiyet ilerleyince ben buna hayranlık duymaya başladım tanıdıkça.bu pazar yüzyüze görüştük

• emin ol bu benim kendimi tutmuş halim :((

• Nasıly a tutmuş halin buysa fenasın :(

• sakin olmayı bilmen gerek sadece okadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bunda anlamayacak ne var gerçekten merak ettim adamın istediği belli sende kalkmış ciddiysen demişsin adamın ki yememiş işte ya git bunu ilk okuldaki birine anlat o bile söyler sana kullanılmak üzere olduğunu. anlamıyorum ne kadar acizsiniz...

0|0
    1|0
  • Karşındaki tam bi ergen.

0|0
    0|0
  • merak etme aynı seylerı bende yasadım sakın takılma bu konuya bunların derdı cınsellıkkkkkkkkkkkk uzaklas kac hemen sakın arama sorma bunlara bıldıgın o* cocugu derler

0|0
    0|0
    • zaten bi daha konu ne olursa olsun mesaj atma rica ediyorum beni rahatsız etme diyen bi adama daha ne gibi bi adımım olabilir ki?

• daha iyileri yok şuan.teklif edenlerin hepsi bana gıcık gelen tipler şuanda :))

• sanada dönersede asla tavız verme bıraz burnu surtsun..

• gecmis olsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...