Lise hayatınız ve öğretmenlerinizle tuhaf diyaloglarınızı paylaşır mısınız?

herkesin başına muhakkak ilginç olaylar gelmiştir sizin başınızdan geçen ilginç bir anınızı bizimle paylaşırmısınız ?

ilk ben başlıyayım lisemizde ii basket oynayan bir arkadaş vardı beden eğitimi öğretmenlimle basketbol takımı hakında konuşurken öğretmenim birden bu ii oynayan arkadaşa ne olduysa sinirlendi ve bir anda la bırak şu muttalibi dah o y****la çomağı birbirinde ayıramıyor diyerek etraftaki herkesi ben başta olmak üzere şoka soktu :)

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Lisede hocanın biri dersinde hep siyaset konuşurdu birgün dayanamadım siyasetçimisiniz yoksa öğretmenmi diye sordum

(Dialog)

O: Sanane!

Ben: Ne demek sanane hocam dersimiz bu değil ama

O: D*tünde donun yok dersin ne olduğunu sana mı soracam¿

Ben: Donum var hocam olmadığını ne biliyorsunuz¿ (pantolon azıcık açılıp beyaz slip don azıcık ucundan gösterilir)

O: Çık lan dışarı! Çık çık!

-------o--o-------

2 yıl sonra...

Okuldan mezun olunmuş çalışmaya başlanılmıştır.. Ve işyerine O gelir!

(Dialog)

O: Naber¿ Ne yapıyorsun¿ (ve işte 2 yıldır beklenen soru yöneltilmiştir)

Ben: Ne yapalım hocam D*tümüze don almaya çalışıyoruz... (ve dötüne bakarak oradan uzaklaşır)

2 yılın ezilmişliği bu soruyla üzerimden atılır =))99

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hemzzzz :))

cok üsüdğüm icin 'kaloriferle mezun olaksın sen' derlerdi

piercingim vardı ozamanlar anadolulu bi hocam 'bu hafta beni de rockbara götür bende anadolu rockcıyım' derdi

aidat vermemek icin her sene aylık gelirimiz 150 tl derdim okul aile birliği götürürdü birden ansızın beni sonra üstümdeki kıyafetleri görünce bağırrlardı buyüzden müdürün odasına bicok kez gitmisliğim var

ayağındaki ayakkabı 150 lira zaten kimi kandırıyosun sen demisti müdür

'saolsun aile fertlerimiz para birlestirip alıyolar' dediğimde bütün hocalar işercesine gülmüstü:D

0|1
    0|0
  • -okul koridorlarında ki kameraların karşısında halay çekerdik sonra izlemeyen müdürün izleyeceği tuttu kıyafetlerden tanıdı herkesin ortasında azarlamıştı :))

-temizlik hastası bi hocanın dersinde de yerleri çöple doldurmuştuk kadın ağlayarak sınıfı terkemişti

0|0
    1|0
  • Sınıftayım,tenefüse çıkmışız ben gittim cips aldım döndüm sınıfa yiyorum.

İngilizce öğretmenim geldi lap elini daldırdı cipsime. Şaştım kaldım.

0|0
    0|0
  • Bizim mal hocanın biri yazılı kağıdımı okurken 1Y yazmış o Y 4 e benziyordu sonra üstün zekalı kadın onu 14 yanlış diye okumuş ve sınıfta beni rencide etmişti sınıfta çok pis demediğini bırakmamıştı sonra yanlışını söylediğimde bir özür bile dilememişti 9. sınıftaydım 1 hafta uyuyamamıştım kağıtları 1 hafta sonra dağıtmıştı kalleş..Hala öfkeliyim ona !

0|0
    0|0
    • özür dilemesi gerekirmiş

• bölümlerimiz tersmiş onda olsaa gerek :)

• Karne günüüü...

Ben-Hocam nereye gidiceksiniz tatile ( yalaka bir sırıtma ifadesiyle)

Ç.A- Senin olmadığın biryere yazgım ( bozuntuya vermemk için yalaka surat ifadesi devam ediyor ediyor ve ediyor...

1|0
    0|0
  • Bir kere beni sinir eden bir hocanın kafasına kalem fırlatmıştım , tam isabet! :) Çok eğlenceli ve deşarj edici, tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Dehşet bir çok anım var soru kagıdinın altindaki başarılar dilerim kısminna sacmalama alaymi ediyorsun diyisim disiplineden dönüsüm :) kirpiklerimin rimelli sanilması aksi anlasilinca islak mendili hocanin önüne firlatmam gibi gibi oho :)

0|0
    0|0
  • Şahin adlı hocama Şahin Ka dedim arkamdaymıs zibidi duydu la beni.

Sonrasını anlatmaycam..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ohoo saymakla bitmez. Hep aynı şeyler.

-Diğer sınıf sizden önde.

-Doğru düzgün otur burası kahve mi terbiyesiz!

-Hey ! arka taraf !

Ve daha bir sürü şey.. Ama öğretmenlerimle aram genelde hep cok iyi oldu. Bana sende şeytan tüyü var diyip duruyorlardı. :)

0|0
    0|0
  • Yorumlara baktım da herkes çılgın zamanlar geçirmiş :D Bende hep ders çalışıp evden okula okuldan eve gitmişim tüh.. :S :D

Hadi be oradan :D

0|0
    0|0
  • lakabı ruhi olan bi hocamız vardı arkadaşla yatakhaneden çıktım etüde giderken aşırı bi hıçkırık geldi yolda bu hocayla karşılaştık (hıçkıran birini korkutunca geçer) mantığıyla hocanın yanına gittim hocam bi böh deyin de geçsin hıçkırığım dedim demez olaydım :))

0|0
    0|0
  • hiç işim olmz ne yapacan

0|0
    0|0
  • İngilizce öğretmenimle ingilizce kur yapıyodum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...