Eski sevgilimin arada sırada face sayfasına öyle şeyler yazıyor ki kendime çekmemem imkansız . Ne yapmaya çalışıyor?

eski sevgilimden hala hoşlanıyorum arada sırada face sayfasını kontrol ediyorum öyle şeyler yazıyor ki kendime çekmemem imkansız .

mesela doğum günümde ''iyi ki tanımışım seni aslına hiç pişman değildim sadece böyle daha mutlu olucağını biliyordum '' yazmış sonra ''belki birgün özlersin A '' azmış baş harfimi koymuş..hep böyle üstüme çekiceğim şeyler yazıyor kafam karışıyor.Bazen hala beni seviyor diyorum bazense öyle şeyler yapıor ki hayır sevmiyor diye düşünüyorum.sizce ne demek oluyor bu?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Niye ayrıldınız onu belirtecektin ilk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• her A'yı üstüne alınma derim.. aşkım'da demek istemiş olabilir.. tabiki sonuçta eski sevgilin sana hitap etme olabilmesine yüksek.. biraz daha takip etmeye devam et.. bi' gün illaki bi' pot kırar..

0|0
    0|0
  • allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Allah akıl dagıtırken nerdeydi ?

0|0
    0|0
  • ni didin?

0|0
    0|0
  • Akıl olmuş tanyeli

0|0
    0|0
  • allah akıl fikir versin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• '' çözülmeyi bekleyen bulmaca'' erkekler için en iyi terim bu olsa gerek :) bence hızlı davranmamalısın ters tepebılır hem sana yazmadım kendı uzerıne nıye alıyosun falan dıye bussuru sözde edebılır ..senin için yazdıysa bıle cesaretı yok kı sana degılde başka bır yere yazıyo bence zamanla anlayabılıyosun dedıgım gıbı hızlı davranma ıyıce anlamaya calıs ! :)

0|0
    0|0
  • Senin ona yazmanı bekliyor. Ama sanma ki geri istediğinden. Çünkü bir erkek geri isterse sinyale gerek kalmadan konuya kendi girer. O gururunu okşamak için senin yazmanı bekliyor. Bak güzel kardeşim sen yazıcaksın o sana tekrar tekme atıp canını yakıcak. Gurur gösterisi yapmaya bakın bu kız bana geri döndü demeye çalışıyor bence...

0|0
    0|0
    • haklısın böyle düşünüyor olabilir sonuçta bir erkek . Sağolasın

• Rica ederim kendi düşüncem idi

Yükleniyor...