Laptop'u satmayı düşünüyorum yerine yeni olarak hangi markayı önerirsiniz?

ısınmayan, oyunları iyi çalıştıran, hızlı , donma sorunu olmayan bişey arıyorum önerileri beklyiorum.

Güncellemeler:
ha bi de ekran kartı ATİ olursa iyi olur. NVİDİA dan senelerce çektim bi doğru düzgün oyun oynatmadı adama.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• ısınmayan pc mi var performansına göre hepsi ısınıyor.hem soğuk olacak hem her oyunu oynayacak nerede o bolluk.birde arada sırada fanın önüne biriken toz kitlesini hiç temizliyormusun.ati de ısınma sorunu dvıdıa ya göre daha az değil bildiğim kadarıyla.

0|0
    0|0
    • ati yi ben ilk defa kullandım şöyle söyliyim aynı fiyata bi nvidia ekran kartı al o performansı göremessin sırf oyuna üretilmiş ati o yüzden cok beğeniyorum. nvidia cok cıtkırıldım bişey 2 oyun özellik yükseltsin hemen deiştir istiyo bu öyle değil 3 yıl oldu alalı hala yeni cıkan oyunları catır catır kaldırıyo.

• siz ısınmayla ilgili sorunları soruyorsunuz.atinın ısınma sorunu nıvııda dan fazladır ama otun olarak daha iyidir bu zaten bilinen bir şey

Kızlar Ne Diyor 4

• dell iyidir

0|0
    0|0
    • cok pahalı bişey olmasın ya bu idealdi hem fiyat hem performans acısından tek sorun cok ısınıodu kendim acıp temizlicektim bozarım falan diye yemedi. 1000 1500 lira arası arıyorum dell varmı o fiyatlara ?

• vardr tabi ki sen yine bi araştır ben evkurdan almıştım mesela

• casper nirvana ultrabook

0|0
    0|0
  • Toshıba sonra Hp

0|0
    0|0
    • hp aşşşırı ısınıyo kullananların dda cogu zaten bundan şikayetçi ben dahil. ha performans olarak iidi 3 yıl önce 1563 tl ye aldım. şimdi aynı değerlerde bulabilrimiyim ?

• şuan her firmada toshıba markası indirimde 1000 tlden 3000 tlye kadar değişiyor ama bence alacaksan toshıbayı düşünmeden al derim.

• dell

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kimse asus dememiş şaşkınım asus iyidir ;) arkasındayım

0|0
    0|0
  • ben de telefonu satıcam yeni bir belki iphone bide yeni bir laptop alıcam önerlieri bekliyoruz

0|0
    0|0
  • ben samsung kullanıyorum memnunum.

0|0
    0|0
  • Toshıba...

0|0
    0|0
  • Acer alma. Önerim Toshiba.

0|0
    0|0
  • Hepsi ısınır, ama en iyisi Toshiba ama iyi bir ücret ödemen lazım.

0|0
    0|0
    • hp kullandım cok memnundum garantisi bitti 494 lira ücret karşılığı garantiye yaptırcam. menteşesinde çatlak vs. bi sürü arızası var. elden cıkarsam mı daha iyi yoksa devam etsemmi. hp pavilion dv6 1229et. rami 3 gb ekran kartı paylaşımsız 1 gb çift çekirdek. kısacası donma kasma sorunu hiç yoktu mükemmel gidiyodu ama cok ısınıyodu bi yerde yancak.

• ps 3 fiyatları ne kadardı be :) bi düşüniym

• 550-650'en düşük iki fiyatı :)

• dell XPS kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...