Müdüre fırçalama kalaylama cilalama yaptım sizce sonum ne olur?

Allah Allah nidalarıyla girdim odaya sen bana sormadan ne işler çeviriyorsun dedim. Kime sordun işleri yaparken. Nerde bu resmi yazı çbauk söyle! Derken kendimi kaybetmişim bay abir çemkirdim.saçını başını yoluyordum adamın. Evet iş yaşantım sona mı erdi sizce ? Hani Ramazandı sinir katsayısı fazlaydı diye çamura yatsam yer mi :D

İzne çıkmadım bu sene acaba ondan mı diyorum bazen.Bide yarın en üst amirle şikayet toplantısı yapıcaz benim müdürü şikayet edicem ordada coşucam kesin.

Yarın ne olur sizce bi el atın şu geleceğin işsizine .

0|0
3|17

En İyi Kız Görüşü

• dahada hoşuna gider yaptığın davranış işini ciddiye aldığını gösterir başta kızgın olabilir ama patronlar işinde sinirli olan elemanlarını daima sever ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• birşey olmaz merak etmeyin daha fazla dallandırıp budaklandırmayın, biraz soğutun biraz huyuna gidin, belki birkaç hafta kıllık yapar ama sonra unutulur.En üst amirle toplantı yaparken de fazla coşmayın iş hayatında bağırıp çağıranlar karşılarındaki kişiler tarafından haksız ve suçlu olarak algılanır.şu yaklaşım güzeldir gayet sakin ve soğukkanlı bir şekilde işi kişiselleştirmeden sanki şikayet gibi değilde işin daha iyi yürümesi ve daha verimli çalışılması hususunda öneriler getirerek ve mevcut müdürünüzün sistemini bu esnada irdeleyerek ve üstü kapalı eleştirerek ve üst amire sebep ve sonuç ilişkilerini göstererek bir sunum yaparsanız kazanan olursunuz.Ama bağıra çağıra,dediğiniz gibi coşarak hatta bu bence kişiselleştirerek yapılan şikayetler ya ciddiye alınmaz ya da ters teper.İş hayatında her zaman sinsi,içten pazarlıklı ve politik olun, tabii becerebilirseniz.

0|0
    0|0
  • secretcv.com

0|0
    0|0
  • Resmi bir kurumda çalışıyorsanız üstünüz sizi şikayet ederse savunma vs. istenir iş uzar ilk cezanızsa uyarı ile geçiştirilir daha üstleri için il disiplin kuruluna sevk edilirsiniz oradan da çok olsa kınama çıkar. İşçi iseniz işyerinde yine sendika temsilcisi vs. toplantı yapılır orada durumunuz görüşülür iş kanunu hükümleri gereğince disiplin cezası alırsınız. Buda daha önceki disiplin suçunuz varsa yevmiyeniz 3/1 kesilir, veya birgünlük yevmiye kesimi vs. gibi bu işten çıkarılmanız için sebep değil

0|0
    0|0
  • yalan olursunn sana söylimm ..

0|0
    0|0
  • bişi olmaz salla

0|0
    0|0
  • Ben olsam boyle elemani bagrima basarim. isini o kadar cok seviyor ki bana bile salyalarini salarak cemkiriyor diye dusunurum.

0|0
    0|0
  • Müdür bu yetkili kişi alt kademede olduğun için seni ezerler. Şikayet etsen de tek başına işe yaramaz. Toplu bir şekilde şikayet ederseniz istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

0|0
    0|0
  • rüya görmek iyidir, hatırlamak dahada iyi :)

0|0
    0|0
  • En fazla kovulursun, boşver..

0|0
    0|0
    • beni işe al . Söz çemkirmiycem.

• İyi çekiç sallarım diyorsan gel, yarın başla. Kaporta teknisyeni lazım bize..

• Yenibiris.com adresine atılım yaparsın artık :)) Yeni İş hayatında başarılar :))

0|0
    0|0
  • kovulmayı hakettin

0|0
    0|0
  • Sonra anen uyandırdı,kızım kalk işe geç kalıyosun dedi :)

0|0
    0|0
  • özel sektördemisiniz?

0|0
    0|0
  • dur müdüre diyim elin de koz olsun mesai saatinde ks ye girio diyim :)

0|0
    0|0
  • işsiz biri olursun bunun sonunda

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun artık

0|0
    0|0
  • soruyu detayı ne kadar çok açık şıp diye anladık :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• son pişmanlık ne kadar ele geçer bilmiyorum.

müdürünün iyi niyetine bağlı.olgun insandır umarım.

iş yok değilki isteyene var dişe göre olmayabilir .ama iş iştir.

0|0
    0|0
  • boşuna hiç uğraşma müdür o istese hemen işten atar seni. sen ne hakla müdüre ters yapıyosunki sanki ondan üstünsün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...