Kızlar ve Erkekler cevaplarınız ne bakalım (: detaya gelin?

+Kızlar erkek arkadasınızn maça gitmek istese halısahaya tepkiniz ne olurdu ama maçları 1 haftada 3 kere ya da 4 kere olcak tepkiniz ne olurdu?
+ Erkekler sizin sevgiliniz izin vermese ve gitmek istiyosunuz ne yapardınız (:

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ya gitsin gitsinde haftada 3-4 nedir ya bide gece oluyo genelde daha da sinir bozucu insan merak ediyi usudu mu sakatlandi mi

0|0
    0|0
    • (: tüm kızlarda bu sorun var :D

• senin tepkinde :D '' ben sana dedim olacakları gittin bişi demiyorum sana yaa aferin dikkat etme kendine'' böle gibisnden selermi :D

• Yoo bisey demiyom gecer aşkım bisey olmaz gitme uyu dinlen sıkı giyin falan filan hastayken oyle dersek daha da nazlaniyosunuz deli oluyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• 12-1e gicigim

0|0
    0|0
  • vermesem bile gider :)
    söz geçiremem ben çok ısrar etmeyi kavga etmeyi sevmiyorum oynasın arkadaşlarıyla ne var ki bunda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İzin almam eğer gitmek istersem.

0|0
    0|0
  • Giderim tepkide veremez anlayis gosterir zaten iliski baslamadan bu detaylar konusulmus oluyor ama yinede gidemezsin dese giderim :)

0|0
    0|0
    • ne yani ilişki baslamadn maca gtcem mi dicen :D tm de ozamn izin veriride snra baslayınca ilşki yk derse? :D

• azmıs yaa :D bende calısıyon 8 satt ayaktayım sabah 8 aksam 4 ama nerdeyse 5 6 gün maça gidiyorum :D futbol eglenceli :D

• Gece 9 sabah 6 diger arkadaslas ise 8-5 imkan yok yoksa futbol asktir. d

Yükleniyor...