Hiç askerde bir yakınınız yaralandı mı?

benim yaklaşık 2 ay önce bi karakol baskınında doğuda çok sevdiğim kuzenim yaralandı sırtına kurşun isabet etmiş kollarında bacaklarında şarapnel parçalarının izi hala gözüküyor içimde bu pkk ya karşı okadar çok kin var ki anlatamam birde haberlerde onların yandaşlarının çıkardıkları taşkınllıkları gördükçe okadar sinirleniyorum ki :) askere alsalar ben bile gitçem, sizde böyle bişi yaşadınizmi?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tunceli ovacık'ta askerlik yaptım 15'lik tim'dik ben tim'de mayın dedektörcüsüydüm,64 görev 3 operasyona çıktım 27 aralık 2011'de rabat vadisinde 6 kelle aldık,ilk çatışmamdı ve ilk 5 dakika öldüm zannettim sonra ya allah diyip başladım çarpışmaya,Çatışma bitince allahım dedim arkadaşlarımndan birisine bişi olduysa şimdiden canım ama allaha şükür hiçbirisinde bişi yoktu elazıg ktm'ye 15 kişi girdik,15 kişi çıktık 3 aydır tezkere almışım...

0|0
    0|0
    • allah askerlerimize yardimci olsun bu pkk illetine firsat vermesin

• Lan sen burada olacaktın varya sana milliyetçilik nasıl olurmuş gösterirdim ben de dua et sen ! Alayınızdan hassasım lan ben bu konuda . Kendi kendine uydurma nerede gördün sempati yaptığımı ? Ayrıca bana çocuk deme senden büyüğüm lan ben !

• Sen ancak böle sanaldan ötersin bülbül,benim kadar milliyetçi olman için ilk önce kısa dönem askerlik yapmayıp 1 sene dağlarda geziceksin sanaldan olmuyor bu işler,arazide 4 gün 5 gece 5 gün 6 gece kalmakla olunuyor 10 saaat dağ bayır demeden yürümekle olunuyor...

Erkekler Ne Diyor 8

• 2003 de bercaminde yaptım 11 kişi tim askerlik biticegine yakın 4 kişi geri döndük dagdan snra kafayı yedik zaten

0|0
    0|0
  • Asker arkadaşım yakalandı bi akrabam şehit düşdü vs vs napacaksın ?sinirlenirken niye gülüyorsunki ? garnizon buram buram oje mi koksun kadınların yeri evde erkeginin yanıdır ... Kurtuluş savaşında ülkemize en büyük destek kadınlardan oldu ama şu an o kadar büyük bir savaşın içinde değiliz...

0|0
    0|0
    • bi bilsen nasil guluyorum :) hay allahim yarabbim ya

• Savaş dediğin göğüs göğüse olur.Pusu kurup, kendi halkını canlı kalkan yapıp, mayın döşeyip kaçan itlerin yaptığı gibi savaş olmaz.

• Bunun adına gerilla taktigi deniliyor ve savaş stratejisidir arıkan kardeş bende biliyorum savaşın onur olduğunu ama itten köpekden nasıl bi onu bekliyorsun!

• Evet.

0|0
    0|0
  • Evet..en çok sevdiğim ve en Yakınım.. " Ben " kendim...

0|0
    0|0
  • çok şükür yaralanmadı kimse

0|0
    0|0
  • Hayır, yaralanmadı.

0|0
    0|0
  • Yakın tanıdıklarımdan birisi geçenlerde Hakkaride 8 Şehitin olduğu zaman ağır yaralandı şuan hala hayati tehlikesi var.

0|0
    0|0
    • allah yardimcisi olsun allah sifa versin!

• Yaralanan her asker yakınım gibi acı veriyor. O kiin bizde de var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır, allah korusun.

0|0
    0|0
  • Hayır yaşamakta istemiyorum gazi olsun gelsin hepsi kulaklarından tesbih yapıp gelsinler o adilerin ;)

0|0
    0|0
  • Pkkdan nefret etmek için yakınımın yaralanmasını beklemiyorum, ben de nefret ediyorum. Hele bayan olmasam bordo bereli olup gebertirdim hepsini.

0|0
    0|0
    • Ağır ol abi desinler. :D

Otur evinde mantını aç :D

• burda sadece ben bunu düşünmüyorum ama;) ne kadar tanıyosun hem ? sadece özelden mesajlaşmak mı tanıman ?

• En iyi arkadaşım her hafta görüşürüz. Allahım ya.

• Yaralanmadı Allah'a şükür.

0|0
    0|0
  • Yaşamadım. ALLAH kimseye yaşatmasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...