SPOR VE DIYETTEN ANLAYANLAR :(((;;;(?

Arkadaşlar bitkisel tarçın Zencefil karışımı bir şey içiyorum her gün tok tutmada birebir ama kahvaltımı aksatmıyorum okul dershane o bu derken spora gitmeye zamanım olmuyor yani göbeğim yok fakat mesela üst ve alt bacaklarım çok fazla olmasa da kalın birazda yan simitlerim var ve bundan çok şilayetçiyim siZce ne yapabilirim Allah rızası için ya

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim yürüyüş (haftada 5 gün en sz 45 dakika) çok iyi geliyor ve imkanın varsa bisiklet çevir. Tarçını kesinlikle bende öneriyorum ve birdr salatalığı. Akşam sekizden sonra evde kendi kendine pilates yapabilirsin ya da mekik (2 set 12'şer 12'şer bir dakika ara ile) çekebilirsin. Umarım yardımcı olmuşumdur ben böyle 20 kilo verdim tabi diyetimide aksatmadım.

1|0
    0|0
    • Nee 20 mi , mail adresin felan var mı ya da instagram hesabın? Yardım et ne olur yaaaaaa

• Canım pardon cansuyc miş

• Adım İlayda , doğru kişiye takip atmışımdır umarım , istek geldi mi

Erkekler Ne Diyor 4

• şeker tuz ekmek tüketme yersende çook az... göbekteki yağları yeşil çay içerek birde mekik hareketlerini yaparak eritebilirsin... bende diyet ve spor yapıyorum 2 haftada baya bir inceldim... baccakların için ise platese gitmen gerekir orda daha çabuk sonuç alırsın

0|0
    0|0
    • Göbekte sorun yok zaten göbeğim yok bir bitki karışımı içiyorum tok tutuyor fazlasıyşa önemli olan yan simitlerim ve bacak ama plates bırakıldığında eskisi gibi oluyormuş

• Yürüyüş yapma fırsatın varsa yürüyüş yap hergün.

0|0
    0|0
  • bisiklet bacağı inceltmez, kalınlaştırır bunu öncelikle bil. karın antrenmanları var bir sürü?

0|0
    0|0
    • Göbeğim yok sadece yanlarım var ama en önemlisi benim için bacak şuanda ne yapabilirim bacak için

• simidim var yazmışsın, o da karın antrenmanlarıyla yakılıyor. kalınsa bacakların yürüyüp koş arkadaşların da dediği gibi. pek bir bilgim yok inceltmeye çalışmadığım için :)

• Teşekkürler :)))

• Plates yapabiliyorsan plates yap bisiklet sür. ve internetten videolara bak

0|0
    0|0
    • Bacağı eriten en iyi çözüm müdür , ayrıca evde yapabileceğim bir şey , plates okey ama bırakınca eski haline dönüşüyor Muş

• o konuda bilgim yok. plates yapmakta öyle kolay değil bende var :D üstünde durulmuyor :D yüz üstü yat sırtın tavana bakacak şekilde. ve ayağını kaldır indir tek aya sonra diğerini yap iyi geliyor :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Düzenli beslen ama ekmek yeme pek fazla şekeri bırak mümkünse. Olabidiğince her yere yürüyerek git :)

0|0
    0|0
    • Yeterince yürüyorum ama incelemiyor:(

• Ama onu bırakınca da aynı eskiye dönüyor😄

• O zaman önerebilceğim bişey kalmadı :D

• ikisi de zayıflamak için gerekli

0|0
    0|0
  • tarçınlı zencefil çok yararlı onu devamlı iç yürüş yap spor yapabilirsen yap internette hakaretleri gösteriyorlar bak en önemlisi ve etkilisi koşmak koş hergün yarım saat 1 saat

0|0
    0|0
    • Tarçın Zencefil ve bir kaç karışım daha var için de aktardan aldım tok tutuyor mekik çekiyorum hemen hemen her gün , astımım olduğu için çok koşamıyprum ama mesela ne kadar süre koşsam bacaklarım erir

Yükleniyor...