Spor severler yardımcı olabilir mii?

spor yapan ve bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olabiliirler mi?
ben zayıflamak amaçlı değil tamamen zinde ve vucudumu şekillendirmek için spora yazıldım.. ama henüz gitmedm.. belimi inceltip kalçamı büyültmem mümkün mü ölçüm 90 72 90 ama bense 90 60 95 civarı istyorum naapmalıyım

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Squat (çömelme) hareketiyle başla. Sonra emekleme pozisyonuna geçip tek bacağını ileri geri götür sonra diğer bacağına gec. Yine aynı pozisyonda bu kez bacaklarını sırayla yana açıp kapa. Ardından yan yatıp bacaklarını sirayla yukarı aşağı açıp kapa. Sonra biraz çömelip Zıpla. Eğer elinde ağırlıklarin varsa en başta söylediğim çömelme hareketini ağırlıklarla yap. Daha hızlı sonuç elde edersin. AAyrıca sadece sporla olmaz. Spor bu işin %20 lik. kısmı. Asıl önemli olan uyku ve beslenme.

1|1
    0|0
    • çok bilgilendiri bir yorum oldu teşekkür ederim.. bel inceltmede yapılan haraketler hassasmş ters bir harket beli inceltmek yerine kalınlaştırablyomuş bnde bilgi topluyorum.. beslenme konusundada ne bulursam yerim yemek seçmem yani :D şaka bir yana tek bildiğim protein ağırlıklı tüketim olması

• çok teşekkür ederimmm

Erkekler Ne Diyor 7

• Spor salonuna yazıl ne amaçla gittiğini söyle onlar sana ona göre program düzenliyo 5 6 aya istediğin gibi olursun

1|0
    0|0
  • belin incelmesini istiyosun ozaman mide ve bagzi kalça hareketleri var onları yapman yeter Google yazarsan bulbirisin o hareketleri birazda kardiyo yeter sana

1|0
    0|0
    • 10 cm gider mi dersin belimden? o_0

• gider tabi bir kol nasıl 10 genişleyebiliyosa belde incelebirir

• Mümkündür

0|0
    0|0
  • kalca önemli tabi ben burdayım demesi lazım

0|0
    0|0
  • yapılır be canım korkma :)

0|0
    0|0
  • mümkün ama biraz zor

0|0
    0|0
  • 90-60-95 + topuklu ayakkabı , çekilmez bir vucudun olur )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• büyültmek istiyorsan bacakları dışa çalıştır küçültmek istiyorsanız bacakları içe egzersiz uygulayın

0|0
    1|0
  • mümkün devamlı yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...