Merhaba. Sorum özellikle profesyonel olarak sporla ilgilenen veya zamanında ilgilenmiş arkadaşlaradır. Alt bacak kasları ve göğüslerle ilgili?

3 yıl öncesine kadar zayıf bir kadındım. Fakat ofis hayatından dolayı kilo aldım. Spora başlamak istiyorum. hatırladığım kadarıyla alt bacak kaslarım (arkadaki tombul kısım) ne ince ne kalındı. Kilo alınca kalınlaştı. Alt bacak kasımı kalınlaştıramayacak ve mümkünse inceltecek, evde aletsiz yapılabilecek hareket ve spor tavsiyeniz var mı? Ayrıca göğüslerim de ne sarkık ne çok diri. Göğüslerimin de daha iyi olması için yine evde aletsiz yapabileceğim hareket ve sporlar nelerdir?

Güncellemeler:
ayrıca ; biliyorum kas yapmak çok kolay bir şey değil ama yine de kas yapmada veya şişmeden spor yapmak istiyorum

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle ;

- En kalorili yiyeceği unutun.
    Sık yediğiniz, yağ oranı yüksek bir yiyeceği seçin ve onu 1 ay için tamamen unutun. Bu süre sonunda o yiyeceğin tadı ağzınızdan silinecektir.

- Yiyeceklerinizin miktarını azaltın.
    Her zaman yediğiniz miktarı indirin. Hala istediğiniz şeyi yiyor olacaksınız. Büyük bir ihtimalle kendinizi aç hissetmeyeceksiniz ve her gün esaslı bir şekilde kalori tasarrufu ettiğinizi göreceksiniz.

- Ölçüyü kaçırmayın.
    Dışarıda yemek yediğiniz zaman, bir antre ve ufak bir salata yiyin.

- Atıştırmayı bırakın.
    Arabanın içinda atıştırıyor musunuz? Telefonla konuşurken bir şeyler yiyor musunuz? Vazgeçin..

- Daha çok su ve soda.
    Alkolün yerine su ve soda içmeye özen gösterin. Vücudunuzdaki yağ parçacıklarının kaybolduğunu göreceksiniz.

- Hızlı ve hareketli olun’ Gündelik ve iş yaşamınızda hareketli ve hızlı olmaya çalışın ki, bol bol kalori yakın. Boş vakitlerinizde yürüyüşe çıkın

- Kahvaltı edin.
    Hiçbir zaman kahvaltıları atlamayın. Yağsız yoğurdun içine muzu dilimleyin. Pişmiş yulafın içine kuru üzüm koyup yemeyi deneyin.

Sonrası sıze ve bunu ne kadar ıstedgınze baglı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• www.izlesene.com/.../7329660 Bu Çocuğun videolarını takip et faydası olucak.

0|0
    0|0
  • Diyetle başlamalısın

0|0
    0|0
  • Senin herşey orta herhalde :)

0|0
    1|0
  • Göğüslerin diklessin diye bir cozum yok Eminim ki güzeller ama sıkılasabilr orda da kas dokulari var düzenli mekik ve agirlk calisarak olur bu

0|0
    0|0
  • Şimdi herkes squat diye atlar hahah. Evet yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • sguat bildiğim kadarıyla kas yapar. ben kas yapmadan spor yapmak istiyorum. yardımcı olmak istersen buradan yorumunu alabilirim

• Squat yaparsan sıkılaşırsın. Bir ay squat yapmakla da hemen öyle kas yapamazsın bundan neden bu kadar korkarsiniz anlamam. Kas yapmak o kadar kolay bir is değil. Göğüs icin press ve acma hareketleri var. Videolarını bulabilirsin. Aletin yoksa 2-2.5 litrelik pet siselerle bu hareketleri yapabilirsin. Ama göğüste dirilik olmasına karşın küçülme de olur az bir miktar.

Not: Her erkeğe sapık gözüyle bakma.

• görüşlerin için teşekkür ederim fakar her erkeğe sağık gözüyle baktığımı nereden çıkardınız?

not : her kadını kezban sanma.

• evde çalışmakla olmaz drop spor salonu bayanlar için

0|0
    0|0
    • spor salonu için vaktim olsa gitmek isterdim

• başlangıcı yapsan bırakmak istemezsin istediğin fizi yaparsın vaktin neden yokki

Kızlar Ne Diyor 3

• squat yap

0|0
    0|0
  • diyet yap devamlı olmak üzere kalorisi çok yiyeceklerden uzak dur spor yap mesela en kolayı yürüyüş hergün yürü

0|0
    0|0
  • uygun egzersizler için spor sitelerine bakabilirsiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...