Mustafa Pektemek?

Beşiktaş a geldiği günden beri 1 sezon tam oynayamadi sorun adamda mı cenabet mi çıkıyor maçlara yoksa gerçekten futbolda kendini sakinmayi bilmiyor mu neden hep bu adama oluyor böyle şeyler?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Mustafa yüreği ile oynayan bir futbolcu. Her topa ayak sokayım, kafa sokayım diye çabalayan biri. Buda sakatlıklara neden oluyor tabi. Biraz da şans olacak insanda, bu son sakatlığı tamamen şansızlık.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nazar degiyor

0|0
    0|0
  • şansızlık var onda bazı futbolcular şansız oluyor bazılarıda burak yılmaz gibi ballı geçmiş olsun çok üzüldüm :(

0|0
    0|0
  • Cidden çok şansız :/
    Birinin bedduasını aldığını düşünüyorum bazen :/

0|0
    0|0
  • burnu ve elmacık kemiği kırılmış çok geçmiş olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Pektemek'te ciddi ciddi bir şanssızlık var.. Yaşadığı uzun süreli sakatlıklar hariç, maç içinde de normal bir futbolcuya göre çok daha fazla sert faule maruz kalıyor..

Baktığın zaman, çok aşırı cesur da sayılmaz tabi ki kendini sakınmıyor birçok futbolcu kendini sakınmaz zaten.. Bahtsız bedevi diyebiliriz ona asd

Erman Toroğlu'nun dediğine göre, hayatı boyunca tek içki sigara bile kullanmamış babası sirozdan vefat etmiş.. Aile boyu şanssızlık var onlarda..

0|2
    0|0
  • Gerçekten neden olduğunu bilemiyorum bende ama kendini hiç korumadığı, özellikle maç esnasında ikili mücadelelerde, bir gerçek.
    Ama bence bundan daha büyük sebep, şanssızlık...

0|2
    0|0
  • bende anlamadım aga ya bir boklukk var ama çözemedik daha herif düz alanda koşu bile yapsa bir şekilde sakatlanıyor

0|1
    0|0
  • Pektemek sevdigimiz bir futbolcu cok gecmis olsun.

0|0
    0|0
  • Adam çok uğraşıyor çok sakatlanıyor

0|0
    0|0
  • bundan sonraki kariyerini petr cech gibi maske ile devam ettirmek zorunda kalabilirmiş allah şifa versin yardımcısı olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...