Kafa yapısının uygunluğu mu yoksa güzellik/yakışıklılık mı?

Karşınızda ki muhatap olduğunuz sevmeye adım atmayı düşündüğünüz insanda ilk aradığınız kafa yapısının, düşünce yapısının size uygunluğu mu yoksa yakışıklılığı/güzelliği mi?

Güncellemeler:
Mesala birisini görmeden sırf kafa yapısı uygun diye muhabbet ederken(internet vb. gibi ortamlarda) hoşlanırmısınız?

0|0
6|29

En İyi Erkek Görüşü

• Güzellik insanı çeker. O kişiye ilgi uyandırır sadece. Sonra onun kişiliğini , iç dünyasını yani senin deyiminle kafa yapısını araştırırsın... Yani güzellik sadece dikkat çekmek için bir "araç". O güzelliğin içini dolduramamışsa kişi, olur sana "peynir tenekesi".

Güncelleme : Hoşlanırsın ama ruhlar aleminde de yaşamıyoruz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Gözümün beğenmediğini gönlüm sindirmez, yanlış anlaşılmasın burda güzelliğin sınırlarını çizmiyorum, beğeni farklı bir kavramdır, elbette uzun soluklu bişey yaşamak için mental yakınlık önemli, ama daha en başında dersen fiziken beni cezbetmeli...arkadaş aramıyorum ki.

0|1
    0|0
  • beyinle sevişilebilir mi?

0|2
    0|0
    • Güzelliği bedenini kafa yapısı(düşünceleri) ise ruh güzelliğini gösterir beden çürür ama ruh çürümez 18 yaşındaki bir kız 80 yaşına geldiğinde aynı güzellikte kalamaz ama ruhu hep aynı kalır...

• Esmer, sert bakıslı bir adam..

• yüzüne bakılmıcak kadar diye gazetede ilan okumuştum garson aranıyor diye öyle olmasın yeterki kafa yapısı uygun anlayışlı akıllı espiliri dürüst birisi olması daha önemlidir

0|0
    0|0
  • Güzelliği bedenini kafa yapısı(düşünceleri) ise ruh güzelliğini gösterir beden çürür ama ruh çürümez 18 yaşındaki bir kız 80 yaşına geldiğinde aynı güzellikte kalamaz ama ruhu hep aynı kalır...

1|0
    0|0
  • sonuçta sevişmek için sevmek gerekiyor, sevmek için de bir şekilde etkilenmek lazım .. fiziksel görünüş ilk anda çok etkili ama sonrasında karakter, kültür vb daha öne geçer ..

0|0
    0|0
  • internet ortamında hoşlanmam ama gerçek hayatta öncelik düşünceleridir güzellik kavramı benim için ilişkilerimde ikinci planda kalmıştır böyle daha mutlu oluyor insan

0|0
    0|0
  • kafa yapısı önemli

0|0
    0|0
  • Cevap : Hem kafa yapısının uygunluğu hemde beğenmem önemli.

Güncelleme : Hayır işim olmaz .

0|0
    0|0
  • düzgün meme düzgün karın ve sıkı popo..

na bunlara varım..

0|0
    0|0
  • evet. kafa yapısı 90-0 öne atar geri kalan 10 puan vücuttur seksüelitedir falan. ama kafa yapısın uygun olcak. şuna bak mesella 90-60-90 ama star warsı sevmiyo! bence sheldon ile 1 ay hapis yatmalı.

0|0
    0|0
  • Ona baktığımda gözlerinden beyninin nekadar ışıl ışıl olduğunu görmem gerekir.

0|0
    0|0
  • Boyu boyuma, huyu huyuma.

0|0
    0|0
  • güzellik gelip geçici desekte insanlar görünüşü ile karşılanıp fikirleri ile uğurlanırlar.

30 yıl önce telsiz vardı 50 yıl önce mektup gaete vardı 10 yıl önce telefon vardı şimdi internet var bu tarzı kullananlar çoktan beri var yani

0|0
    0|0
  • Güzellik yada yakışıklılık 3 gündür bilemedin 3 ay. Önemli olan bir ömür beraber geçirebileceğine inandığın insanı seçmek.

0|0
    0|0
  • kafa yapısı tabiki

0|0
    0|0
  • en azindan yuzunu bakilacak kadar guzel olmasi ve kafa yapisi uymali

0|0
    0|0
  • yürüyüşü her şeyi belli eder

0|0
    0|0
  • kafa uyuşması tabiki güzellikte işin işinde ama kafa yapısı

0|0
    0|0
  • güncelleme :::kesinlikle hayır.

0|0
    0|0
  • Eli yüzü düzgün olsun ama önce kafa yapısı maalesef :D

0|0
    0|0
  • guzellık gecıcı ınsanın ıcı onemlı

0|0
    0|0
  • kafa yapısının güzelliği

0|0
    0|0
  • Yarı yarıya

0|0
    0|0
  • ilk başta güzellik daha sonra durum ilerledikçe kafa yapısı yani ikiside olmalı...

0|0
    0|0
  • güzel olsun taş gibi olsun hayat bu

0|0
    0|0
  • önemli olan güzeeliik kafası uymasa da uydururuz.

0|0
    0|0
  • IQ'su yerlerde bi çirkin arıyorum ben

0|0
    0|0
  • önemli olan kafa yapısı zaten.ben anlaşamadıktan sonra karşımdaki kainat güzelii olsa kaç yazar?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...