Benim için bir iyilik yapar mısın?

bir erkeğin bir kadına bu soruyu somasi ne anlama gelir?

sevgilim dün bana şöyle bişi söledi "benim için ufak bir iyilik yaparmışın. sana fazla zahmet etmeyecek şekilde bir iyilik. mesela yaşlı bir kadına karşıdan karşıya geçerken yardımcı olurmuşun ona? ya da birine başka küçük bişi iyilikte bulunurmuşun?" dedi.

ne alaka diye sorduğumda "sen yap, neden bunu senden istediğimi o zaman anlayacaksın" dedi. acaba sevap falan mı topluyor anlamadım ki. dedim hayırdır yola mı çıkacaksın amelyat mı olacaksın falan. "hayır" dedi, "iyilik yapmak için illa bi neden mi olmalı dedi. sadece kendini iyi hissedeceksin" dedi.

sizce ne demekti bu?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki normal hayatta da isanlara iyilik yapmak yardımcı olmaya calışmak güzeldir sevap kazanmak denir dindar biriyse acaba sana sen iyilik yaptığında nasıl hissediyorsun diye demek istemiş olabilir cunki kötü olmak kolay ama iyi bir insan dünyaya faydalı insan olmak zordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok büyük günah işlemiş olup daha sonradan yaptıklarına pişman olup iyilik yapmak ve iyiliği etrafa yaymak istemiş olabilir.ya da sana tamamen iyi gözükmek için yapmıştır.bunlardan başka bir ihtimal yok zaten...

0|0
    0|0
  • karşılıksız, nedensiz bir şekilde iyilik yapmanı istemiş.. ve haklı, bu sana kendini iyi hissettirecekti ama kadın mantığı hemen devreye girip saçma sapan düşüncelere girmişsin o ayrı.. sabırlıymış arkadaş ..

0|0
    0|0
    • ben bisi demedim ki :(( sadece merak ettim neden bunu istediini. ben kotu oldum simdi ... direkt genlleme yaptin saol.

• kadin olarak biz de neye guvenecegimizi neye inanacagimizi sasirdik inan ki. cok kotu bisi bu ikilemlerde kalmak.

• sen de haklısın :)

• çok doğru düşünmüş aşagıdakiler işin gırgırında ama gerçekten kenidini iyi hissedeceğine emin olabilirsin

0|0
    0|0
    • yahu ne gereksiz biseydir bu istek, anlamadim gitti, ne onun eline bisi gececek ne benim. bi tek yasli kadina bi iyilik yapmis oalcagim. bu arada sevismek istio diyenler, bu yorumu her önünüze gelen sorunun altina cakiyosunuz ya, sinir oluyorum size.

• yok desem inanmayacaksın link ne dicem hiç inanmayacaksın mail atabilirim

• gerçekten okumanı tavsiye ederim oku ve yapabiliyorsan burada paylaş herkesin okuması gerekli

• dedigini yapıyormusun ona bakıyodur. ya da kafası guzel .

0|0
    0|0
  • Yaptıktan sonra anlarsın. Yapmadan yaptım dersen boşver. Ne o sormuş,nede sen anlamışsındır.

0|0
    0|0
  • bir kızdan istemenin yeni metodu mu bu acaba.

0|0
    0|0
  • Sana söz dinletebilecekmi ona bakıyordur ipleri eline alma zamanı gelmiş sanırım iyi taktik :)

0|0
    0|0
  • Senin için bir iyilik yapmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bişeyleri yaşayıp ,hissedip ,anlamanı istemiş .

0|0
    0|0
  • allah allah garip

0|0
    0|0
  • iyi edebiyat yapmış o.0

0|0
    0|0
Yükleniyor...