Vücut Geliştirme Takviye kullanımı?

Vücut geliştirme sporu yapan arkadaşlar arasında; steroid, testosteron, growth gibi takviyeler kullananlara sorum olacak şimdi bizim salonda çok kullanan var ama hiç birisi kötü yanından bahsetmiyor. hep iyi yanlarından bahsediyorlar sorum şu ne gibi zararları var ve cinselliğe olumsuz etkisi nedir?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Merhabalar biliyorum bir kızım ama çalıştirdiklarim var ve en yakınıda erkek kardesim.
    8 aydır kullanıyor ve son aşamalarindayiz.
    Öncelikle belirli bir vücutu vardı zaten 6 senedir bu işin içinde.

Steroid kullanıyor, bazı haftalar rahatsızlaniyor. Ateş çıkması gibi.
    Ama bu yediği besinlerdende kaynaklariniyor. Yani etkisi var.

İleride cinsel olarak çocuk sahibi olamama sıkıntısı da olabilir fakat bu kişiden kişiye değişir.
    Yani onun oldu diye seninde olmaz ya da olur diye bir şey diyemeyiz.

Kalp rahatsizliklari da var tabii. Bir cok sporcu öldü.. Takip ediyorsan.

Sonra bir yarışmada bir temsilci gibi örnek;zyzz gibi bir yerde bir platformda anlaşılır ve sıkıntı çıkar.

Sana önerim şu;Kardeşim bu işi resmi olarak yapacağı için kullanıyor. Büyük bir hedefi var.
    Ancak sen sadece fiziki açıdan düzgün seksi bir vücut istiyorsan sadece spor yap ve gerekli besinler kullan.

Bu işlere hic yapma.
    İyi günler :)

0|0
    0|0
    • öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim çok düşündüm kullanmayı ama çok şükür hiç kullanmadım. Bazen salonda benden sonra bu spora başlayanları görüyorum 6 ayda Arnold oluyorlar çok şükür benim vücudumda iyi 88 kiloyum 1.81 boyum kas kütlemde iyi ama diyorum ya bazen gaza geliyorum son anda vaz geçiyorum gerçi bunu kullanmadığım halde salonda bazı arkadaşlar steroid kullandığımı düşünüyor aslında bu beni gururlandırıyor demek ki bayağı gelişmiş olduğum hissini veriyor :) birde bir doktor arkadaş söyledi bu steroidi tek seferde kullansan 5 yıl sonra cinsel problemler oluyormuş doğrumu acaba?

• Teşekkür ederim:)

• ben teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• İlaçlardan çok kaybettiğimiz sporcular var maalesef.. iyi yanları diye bir şey yok. Son derece kötü beslenme konusunda çok sorun oluşturuyor ve dönem dönem vücudunuzun çeşitli yerlerinde sancılar, ağrılar oluşuyor katlanılmaz. İlaçlardan uzak düzenli beslenme ve spor çok faydalı.

0|0
    0|0
    • Keşke hiç kimse kullanmasa da eşit şartlarda birbirimiz ile yarışsaydık

• Birde bunun kadınlar için yapılmış ilaçları var. Çok değerli bir hocamızın eşini kaybettik. Velhasıl kelam; Çok sakat bu işler.

• Allah rahmet eylesin böle şeyleri duymak çok üzücü biz sağlık için spor yapıyoruz insanlar sağlığını bozmak için spor yapıyor

• izayıflama ve vücut gliştirme ilaçları çok tehlikeliymiş kullanma derim

0|0
    0|0
    • bir arkadaşım şu zayıflama ilacı vardı biber hapı onu kullandı hastanelik oldu. dediğiniz gibi bu ilaçlar sıkıntılı.

• bunlara dikkat et iyice öğren doz aşımı yapma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kulanmamak en iyisi

0|0
    0|0
  • Bulaşma bile

0|0
    0|0
    • yok bulaşacağımdan değil dün soyunma salonunda iki kişi konuşurken duydum midem bulanıyor yemek yiyemiyordum falan dedi bayağı ikisi de sitemkar konuşuyorlardı merak ettim

• Hacı bunların hepsi saçma ilaçlar kullanma boşver onlar kendilerine zarar veriyolar

Yükleniyor...