Bisiklet sürmek antalya'da ( herkese +1 )?

Evet arkadaşlar Antalyada bisiklet süren var mı? ve bisiklet sürmek için tavsiye edebileceğiniz mekanlar var mı? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• sahil yolu nasıl olur sence

0|1
    0|0
    • güzel sahil yolu konyaaltını diyorsun sanırım orası güzel geçenlerde konyaaltından küçük çaltıcağa gittim geldim :) ama şöyle ben hem gezmiş olmak istiyoum hemde spor yapmış olmak istiyorum sürekli aynı yeri gömek ne biliyim maceracıyım sanırım biraz :)

• skolyoz var bende ameliyat etmiyor doktor ama ağrım var onun için sürüyorum :) güzelde oluyor gezmesi :)

Kızlar Ne Diyor 1

• bisiklet sürüyordum tatilde en son gittiğimde sürmedim düşmüştüm korkuyorum artık antalya bir kaç kere gittim Ankara kalesi ya da kızılcahamam

0|1
    0|0
    • hmm peki :) korkma trafik kazası mı yoksa kendin mi düştün?

• iki bisiklet çarpıştık çeneme dikiş atıldı ölüyordum nerdeyse yazları sürüyordum bir daha asla sürmem

• sür yine bence. bişey olmaz dikkat etmelisin. panik yapmamalısın :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Milli egemenlik caddesinde bisiklet yolu var ayrıca lara tarafındada uygun ver var ama ben olsa kurşunlu düden şelalesini gezerdim =)

0|1
    0|0
    • biraz uzak ya antremansızım :D böyle sakin olan bir mekan olsa 15 km yol falan :) yokuş çıkılmayacak yer :D

• Orman dediysek aralarda evler var yani ıssız değil ama geyik çıkabilir :)

• hmm peki bakalım :)

• Antalyada mekan yok tavsiye ediyim

0|1
    0|0
  • Her yerde sürebilirsin :)

0|1
    0|0
    • arabalardan tehlikeli olabiliyor ya merkezden küçük çaltıcağa gittim oda çok yorucu şehir dışı gibiya o taraflar biraz daha sakin ama yokuş çıkmak öldürdü beni

• hmm peki bakalı çok teşekkür ederim görüş için :)

• Önemli değil :)

• hiç bilgim yok maalesef :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...