Uzun süreli bir sakatlık geçirmiş biri kilo kaybı ve performans kaybı var. Nasıl kilo alabilir?

Sevgilimle spor salonunda antrenman yaparken bacağından sakatlık geçirdi epey uzun sürdü sakatlığı :( 378 gün sonra sakatlığı atlatabildi ama çok kötü durumda 68 kiloydu şu an ki kilosu 49 :( Kas kaybı da var haliyle ve en önemlisi performansı epey düştü. Spor salonuna filan yazıldı beraber giderdik gene gidiyoruz ama hiç eskisi gibi çalışamıyor verimli geçmiyor antrenmanları aynada bakınca kendisine daha çok canı sıkılıyor. Eskiden giydiği kıyafetler çuval gibi duruyor üzerinde :( İştahı da kapalı. Senin yanında bile cılız gözüküyorum diyor. Çok üzülüyorum böyle davranmasına eskisi gibi nasıl olabilir? Kilo alsa morali yerine gelecek gibi hissediyorum metabolizması hızlı onun nasıl kilo alabilir? Kilo alsa gerisi gelecek bunu hissedebiliyorum ama iştahı kapalı ve spor salonunda çalışma arzusu kalmamış ne yapmalıyım ya da yapmalı?
Antrenmanları sıkıla sıkıla yapıyor saate bakıyor sürekli bitse de gitsek havasında :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Klasik olacak ama cok yemesi lazım. Spordan soğuması normal ben 7 aydır fitness yapıyordum 2 ay ara verdim ben bile sogumustum kas kaybım moralimi bozmuştu ama tekrar başladım şu an çok daha iyi durumdayim. Spora devam etmezse durumu daha da kötü olur. Düzenli beslensin karbonhidrata ağırlık versin en az 6 ayda 10 kilo alır.

1|0
    0|0
    • Spor yapma isteği yok ama gıda takviyelerinden amino asit ve performans artırıcı kullansa bide antrenmandan sonra protein tozu kullansa? Önceden sadece protein tozu alırdı antrenmandan sonra. Sıkıla sıkla yapıyor performans artırıcı çözüm olur mu acaba?

• Bsn no xplode var mesela geçen bakarken gördüm bende o tip enerji performans ürünlerine bakıyordu.

• No-xplode cok etkili bir urun evet. Pump etkisi de cok fazla ama birinci kutudan sonra eski verimi vermiyo. Ölçeği arttırsın ilerde. Bide onu kullanmaya bıraktıgında veya bir süre kullanmadiginda yine eskisi gibi oluyo. O biraz moral bozucu.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bol bol tatli yesin :) gecmis olsun sevgiline.

1|0
    0|0
  • Eskisi gibi çalışması zor ve zorlamamalı saktlığı nüksedebilir.
    Bol bol hamur işi yesin ve düzensiz beslensin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yesin bol bol hamur işleri yesin kilo alır ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...