Body sporundan anlayanlar bakabilir mi?

1.70 boy 55kilodayım bu yüzden kollarım ince ve bu benim hoşuma gitmiyor düzenli olarak kol kası çalışırsam kolumda gözle görülür genişleme olur mu yağ dokusu yok nerdeyse hiç

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece kol kası çalışırsan olmaz.

0|0
    0|0
    • Amacım kaslı görünmek değil kolum biraz daha geniş dursun istiyorum yani yapı bakımından kolum vücüduma göre ince duruyor

Kızlar Ne Diyor 1

• olur iyi beslenmen lazım ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Proteğin ağırlıklı beslenmen lazım. Zaten kas kütlesi proteğinden oluşur. Düzenli 3 ila 5 set 12 tekrar ile ve nefes çok önemli kollar serbestken nefes al ağırlık kaldırırken ver. Kol kaslarını zorlaman gerekecek yazdığını hissetmezsen boşuna çalışıyorsun demektir.

0|0
    0|0
  • İyi yemek yemem lazim. karbonhidrat+ protein alman lazim yemeklerde. birde sadece kol değil , hepsini ayni anda yapmalisin. yoksa orantisiz vücut olur. bir salona git basla

0|0
    0|0
  • Tabiki olur

0|0
    0|0
  • Senin protein kullanman lazım spor salonunda duzenli antreman yapman lazım ki vucudun aynı oranda kas yaparak gelişsn yoksa sadece kol yapsan biçimsiz olur

0|0
    0|0
    • Amacım kaslı görünmek değil kolum biraz daha geniş dursun istiyorum yani yapı bakımından kolum vücüduma göre ince duruyor

• tmam işte dedigim gibi yapcan genişlemesi için protein kullan ve duzenli kilo al

• Protein kullanıp düzenli kilo al, beslenme programınada uy.

0|0
    0|0
  • 2 aydir ugrasiyorum 6 kilo aldim yani anliyacagain sporla degil sadece en onemlisi beslenme yeterli gunluk proteinini alirsan ve duzenli calisirsan istesende istemesende kalinlaair ama ahim sahim bise bekleme

0|0
    0|0
    • nasıl aldın günlük nasıl beslendin yani

• Kardesim gunluk yumurtanbtavugun banko. olucak. bide ogunlerini 6bya ayir yapamam diyosan 4e ayir yani bikerede oturup cok yeme. Az az ye cok. ogunlu ye. Her 3 saatte bir yemeknye mesela. Her ogun arasida muz yulafli buskuvi protein agirlikli seyler atistir

• ben spordan anlamam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...