Kapat

Trip atıyorum haksız yere canını sıkıyorum yine hoşgörüyor neden?

Sevgilimle 2 buyuk yıldır bilrlikteyiz 1 kere hata yaptı bana ayrıldık 3 ay sonra barısmıştık. ondan beri cok degişti tam 8 aydır böyle söylediklerine tavırlarına daha dikkat ediyor. bazen boş yere trip atiyorum alttan alıyor yine arıyor soruyor. bazen normal degil bu diyorum neden tavrını koymuyor hic sizce? benim herşeyime evet deyip arkamdan iş cevirdigine korkuyorum dedigim gibi 1 hatası olmuştu gecen sene. ama pişman ettim onu bundan eminim.

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• aynı sorun benim kız arkadaşımda var küsünce benim umursamadığımıdı düşünüyor oda bazı durumlarda niye tepkini ortaya koymuyosun hakkını savunmuyosun diyor kızıp bağırcakmışım sizin derdiniz ne acaba bu sorunun cevabını ondan alamadı msenden yardım alabilirmiyim senin yardımın gerekli düşüncen nedir kendi düşünceni söyle şunu şunu yapsın erkek ardaşım vsss :)

0|0
    0|0
    • bu soruma cevap verecek cesareti bekliyorum senden

• işte ben ondan böyle şeyler duyamam sen y ardımcı olcan bana ama gizlisin kapalı kutuyu açmam lazım benim

• ben bunlari ona asla söylemem:) ekliyorum seni.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• 2 büyük yıl mı? 2 buçuk yıl mı? Burası çok önemli bak.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden şikayet ederler bide. Sorsam kesin geçen seneki ayrılış sebebi niye eteğime karışmış niye bana şunu giyme demişten öteye geçmez. Geçse bile önemi o kadar olur.

Şimdi de niye alttan alıyor. : )

0|0
    0|0
    • :D:D:D böyle okuyunca gercekten komik :D

• Allahimdan bana bir armagan:))

• İnşaAllah yarın bi gün " Beni boynuzluyor" diye başlık açmazsın : )

• ya tehlikeli derecede aşık, bunu anlamanın yolu 2-3 gün arama telefonlarına çıkma deliye dönerse aşıktır.

ya da başkası var bunu anlamak için yine aynı şeyi yap deliye dönmeyle, deliye dönmüş gibinin arasındaki farkı anlarsın

0|0
    0|0
    • bu sabah 8den beri cagrilar atti dönmedim (uyuyordum). öglen aradi nerdesn sen diye kizdi hemen. 2-3 gün telefona ckmasam nolur tahmin bile edemem

• böyle şeyler pahali degilmi?

• dedektif tut demedim o tabiki pahalı, ortak arkadaş vs gibi birşeyler bul onun yardım etmesini sağla ya da sosyal ağ hesaplarını mail adreslerini hackle, telefonunu dinle :)

• Sevdiği için olabilir . Fakat ne olursa olsun fazla yüz vermemelisin erkeklere . Bir erkek olarak çok iyi biliyorum bizleri , fazla yüz vermeye gelmiyoruz :)

0|0
    0|0
  • genelde umarsamayı bıraktığımız zaman oyle yaparız "he de geç" mantığı..

0|0
    0|0
    • kendisini anlatmaya calisir.. he deyip gecmez yani

• evet...aklima bu geliyor nedense

• çok zannetmiyorum .. artık hepimiz bunu taktiksel olarak biliyoruz : eğer bir kadını aldatıyorsan asla tavırlarında değişiklik yapma .. o da azıcık ta olsa deneyimli bir erkekse bunu yapmaması gerektiğini biliyordur ..

• çünkü, yalakayız

0|0
    0|0
  • seni sevdigi için tekrar kaybetmek istemedigi için öyle yapıyor

sen de onun bu fedakarlıgından ikide bir yararlanma derim yani

acı çektirme çocuğa

0|0
    0|0
    • umarm öyledr. yararlanmyorum benimde hoşuma gitmiyor bu durum

• haklsn. ama bir insani tanımak gercekten zormuş. 10 yil sonra bile yeni yeni huylarini ögrenirsin diyen 15 yillik evli bir komşum var mesala...

• insanları tanımak zordur gerçekten

bu gerçegi istediklerinde kendileri gizler, kendileri ortaya çıkarır

insanların niyeti bilinemiyor

her şey şanstan ibaret

iyi de olabilir kötü de

ama azda olsa niyetini bilemezsek te belli eder bu onu ya ele verir ya da güven kazandırır

• yo arkandan iş çevirmiyo sana maymun gibi it gibi köpek gibi aşık senı cok sevıyo demek

0|0
    0|0
  • sana aşık demekki o yüzden

0|0
    0|0
  • cunku yakında senden ayrılacak.

0|0
    0|0
    • gecen hafta ayrilalalm dedm hüngür hüngür agladi

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• herseyı alttan alan erkek de cekılmez haaa

0|0
    0|0
  • sana aşık ve ödü patlıyo kaybetmekten işte tekmeyi yedikten sonra akıllanmış işte sevin hjer şeyin altında bi şey arama yahu anı yaşa

0|0
    0|0
    • erkek işte belli olmuyor burda yazilanlari okdugumdan beri böyle oldum zaten:)

• ay evet bazen ben de de oluyo ama sen ilişkinin tadını çıkar ama mutlu ol tatlım :))

• seni sevdiği için.

0|0
    0|0
  • vala bellı olmaz dikkat et bence bi de sanki uzaktaymıs sevgilin gibi hissettim

0|0
    0|0
    • evet uzakta nasil anladin?

• neden böyle söyledin? uzaktan iliskn oldumu daha önce

• canım benım de oyle bı ılıskım oldu da ondan tanıdık geldı yanı :)

• sana kıymet verdiğinden değil.dürüst değil bi kere .seni sevse ne yazar.

0|0
    0|0
  • sevdıgı ıcın alttan alıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...