Baskın karakterli insanlarla karşılaştınız mı?

Ya arkadaşlar sizde hiç çevrenizde "Baskın Karakterler" ile karşılaştınız mı? Aslında bu tanım uygun mu bilmiyorum ama ben böyle tanımladım. İsterseniz özelliklerini yazayım.

- Onlara hayır diyemezsiniz. Yapmak istemediğiniz bir iş olsa bile konuşarak bir şekilde sizi ikna ederler.

- Karşılarına geçip bir şey söylemek istersiniz. Ama iki cümle ettikten sonra onlar konuşmaya başlar ve nedense diliniz tutulur ne diyeceğinizi şaşırırsınız, unutursunuz.

- Genellikle bu tarz kişilerden iyi yönetici çıkar. Bilmiyorum belki de ben abartıyorum böyle insanlar yok yanılıyorsun da diyebilirsiniz.

Ama sormak istediğim şey. Nasıl bunu başarabiliyorlar, var mı bunun bir yolu? Ve siz hiç böyle karakterli insanlarla karşılaştınız mı?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• o benim :)

0|0
    0|0
    • Hic ewt demez misinz :)

• Aaa evet bak ses tonunu yazmayı unutmuşum. Sanırım doğuştan gelen bir özellik bu.

• olabilir :S

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendim dısında bir kisi daha tanıdım o da eski okuldan hocamdı

0|0
    0|0
  • Sanırsam beni anlatıyorsun

0|0
    0|0
    • Nasil yani siz dedigim dedik misinz yani :)

• Evet burçların karakterleri yansıttığı doğru. Ama o gazetelerde çıkan "günlük" burç yorumlarına inanmıyorum. "Bugün iş hayatınızda çok kazanç sağlayacaksınız, aşkta dikkat edin" gibi. yok yaaa :) Ama bunun dışında burç-karakter ilişkisi doğrudur.

• Hı evet...

Erkekler Ne Diyor 4

• Dominant kadınlara bayılırım dünya onlar için dönüyor...

0|0
    0|0
  • hayır diyebiliyorsan pek işe yaramıyor o taktikleri

0|0
    0|0
  • Baskın mı olmak istiosun?

BU eziklikle mi?

impossible :D

0|0
    0|0
    • Soru sormak eziklik midir? Sen hiç böyle biriyle karşılaşmadın mı yani?

• Sert diilim baskınım:)

Bişe bilmion yazıon sendee :D

• :) Peki madem uzatmayayım senin dediğin olsun. Hani baskınsın ya o bakımdan :)

• bu benim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...