Bu sene ki beşiktaş?

Kanımca iyi başladığımızı düşünüyorum bir sağ bek ve orta sahaya yedek bir oyuncu ile ikinci yarı avrupada ilerleyip süper ligte uzun zamandan sonra şampiyonluğu görürüz gibime geliyor siz Beşiktaşlı arkadaşlar ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Allahın izniyle şampiyon olucaz. Avrupada da başarı bekliyorum. Devre arası bence sağ bek ten önce stoper lazım. Stoper alındıktan sonra beklere takviye alınmalı. Sonra ver elini vodafone arenada şampiyonluk kutlamaları :).

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Az kaldı önümüzü keserler. :)

Biz yaklasik 3 sezondur iyi basliyoruz. Sonra kotuye gidiyoruz hakem hatalari yuzunden..

Ama bu sene sampiyonluga inancim tam

0|0
    0|0
    • Bize de her maç penaltı verilse namağluptuk ama biz Beşiktaşlıyız şerefmizle oynayıp hakkımızla kazanmadığımız sürece galip gelmesekte olur :)

• Aptal yaa kalecinin bacak arasına atıyo. Aşırtsana dembabs bekliyo orda bomboş önü. Kullandığı serbest vuruşlar? Hepsi tribüne. Kontrolsüz şutlar.. 92 doğumlu abi fazla söze gerek yok

• siz her zaman lige hızlı başlayıp erken havlu atıyonuz başkasını suçlamayn

• bilmemmm

0|0
    0|0
  • Hep destek tam destek❤❤

0|0
    0|0
  • Çok iyiler bu sene şampiyonluğun en büyük adayı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Besiktas şu an en iyi oynayanlar arasinda ama sag bek birde ba sakatlanmis sikinti yasayabilirler.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş her zaman iyi başlayıp erken havlu atıyor.

0|0
    0|0
  • besiktas avrupa futbolu oynuyor yani kosuyor bu ligde besiktasi zorlayacak takim yok su an tempo olarak herkesten üstünüz bence bir transfer yeter

0|0
    0|0
    • Orta sahaya veli ve atibanın yokluğunda oynayabilecek hareketli bir oyuncu ve bir sağ bek iyi olabilir

• bu seneki beşiktaşk efsane gümbür gümbür ilerliyor. baba ve sosa birbirini tamamlıyor zaten bek ve kanatlara lafmız yok :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaş gerçekten güzel top oynuyor.

0|0
    0|0
  • Bizim karsiyaka nin superlig versiyonusunuz sizde :) hep aci hep husran.. Fener bence son anda kapar tahti.. sinsidir fenerbahce

0|0
    0|0
    • Bir fener bir göztepe değil mi zaten... :D

• Fener coxukluk takimim sempatim var ama mezu ksk yse gfb mis azizmis alex mis dinlemeyiz:) goztgozteyi severim en saglam dusman en iyi dosttan tehlikesizdir

• Bnce bu sene şampiyonuz

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ne kadar iyi olursa olsun şampiyon olamayacak gibi geliyor. Ama olmasını isterim

0|0
    0|0
    • Bende uefayı alabileceğimizi düşünmüyorum ama Son 8e kalmak bir başarı olarak değerlendirilir bence bu senelik

• güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...