Nişanlımın şoförünün bakışlarından çok rahatsızım. Bunu dile getirmeli miyim?

Arkadaşlar benim nişanlım 27 yaşında ve işletme mezunu.Ailesinin birkaç sektörde birden faailiyet gösteren bir şirketler topluluğu var (tekstil-truzim otelcilik-demir çelik vs.) ve kendiside aktif olarak idarede bulunuyor şuan.Son 1 haftadır çalışan bir şöförü var adam genç 25 yaşlarında falan.Eskiden daha yaşlı bir şöförü vardı.O çok iyiydi hiç rahatsız olmazdınız yanında ama nişanlım koskoca adam bana kapı açıp kapatıyor ayıp oluyor diye onu amcasının şöförü ile değiştrimiş.Bu genç çocuk amcasının şöförüymüş yani.Ve ben adamın bakışlarından acayip derecede rahatsız oluyorum bir kız anlar ne amaçla bakıldığını.Bazen yanlız başımada binmem gerekiyor o zaman çok laubali konuşuyor benle.Espri yapmaya falan çalışıyor ve konuşmasında ismimin sonuna 'Hanım' getirmesinden başka hiçbir saygı ibaresi yok.Eskisi böyle değildi.Ama bir yandan ben iftira atmaktan falanda korkuyorum buda bir çeşit iftira sayılır.Ama yanlız başıma binerkende rahat olamıyorum ya.Ne yapmalıyım sizce? Siz olsanız nişanlınıza söylermiydiniz rahatsız olduğunuzu?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• nisanli okdugunu belki bilmiyodur nerden biliceksin kendisi ile konus ben su sahislanisanliyimsenjnde patronun de boyle olucaksan cikarttiririm falan de veya nisanlina guzelce anlat durumu ben genc sofor olmasindan rahatsizlik duyuyoum de ifime sinmiyor de ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Önce bir adamla kendin konuş ki boşu boşuna da iftira atmış olmuş olmazsın. Baktın tavırlar aynı ve sana verdiği cevaplardan şüphen kalmadıysa nişanlına söylersin.

0|0
    0|0
  • bu senaryoların modası geçti bu moda 1980lerde

daha farklı senaryo yaz derim içine farklı duygular kat hiç bilemedin türk dizilerini seyret aman beran saati izleme sonra sevgiline yazzık olur

0|0
    0|0
  • Ben senin sahibinim de seni işten atıyorum dee . Fix şöför muhabbeti ama bunda siz rahatsız olmuşsunuz söleyin atsın işten ama adamı yanlış anlayıp bana asılıyo diye triplere girip ekmeyiyle oynayamassın

0|0
    0|0
  • şoföre söyle rahatsızlığını. belki art niyetli değil, sadece patavatsızdır. davranışlarını düzeltmezse o zaman sevgiline söylersin

0|0
    0|0
  • direk söyle rahatsız oluyorum cahil cahil konuşuyo antipatik falan diye şikayet et, o zaman hem sen kurtulursun hem o işinden olmaz

0|0
    0|0
  • sapıklık yaptığına emin olmadan kimseyi ekmeğinden etme

0|0
    0|0
  • yok bunu şöförle konuşun aşırıya kaçarsa sonra

0|0
    0|0
  • ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kiminin yapısı öyledir.Hanım kelimesiyle saygı gösterdiğini sanır.Sen mümkün mertebe sohbet etmeyip soğuk durursan anlar bir yerde hata yaptığını.

1|0
    0|0
  • mesafe koy daha fazla arana şöforle. baktın uzatıyor o zaman, nişanlına ben rahatsız oluyorum tek binmekten de.. yapacak bişey yok:) huzurun daha önemli gerekiyorsa söyle yani

0|0
    0|0
  • Adama açık açık söyleyin "daha ustuplu ve saygılı olmanız gerekmiyor mu? konuşma tarzınıza dikkat edin" de ondan sonra devam ederse nişanlına söylersin..

0|0
    0|0
  • ben sana bısey soleyımmı nerdeyse cogu erkek kapısını acıp hızmet ettıgı kısıye o gozle bakmaz cnku o ekmek parası derdınde kendıde gencken genc bırne hızmet edıyor

0|0
    0|0
  • ohooo bütün sektörü kapatmıssınsınız sız ya

0|0
    0|0
  • hiç muhatap olmamaya calıs o da anlayacaktır...

1|0
    0|0
  • sert takılsan böyle davranma ihtimali var mı ?

0|0
    0|0
  • ben senin yerinde olsam gideceğim yer dışında asla konuşmazdım bir hafta böyle dene gelip benimle küsmüsün diyecek hali yok ama nişanlına söyle derim sevmedim olay anlatma herkes işinde gücünde de geç ama şöför gelip bişi derse o zaman ayrıntılı anlatırsın nişanlına

0|0
    0|0
Yükleniyor...