Yağ yakarken protein?

diyetteyim body yapiyorum proteein alımım çok az sizce vucudumdaki yagları eritirken gerekli protein ihtiyacını karşılıyormudur vucut

Güncellemeler:
demek istediğim. vucuttaki yağda protein varmıdır protein almadıgımda depoladıgı proteini kullanırmı vucut :D
protein tozu alacak durumum yok panpalar. doğal yol ile alıncada içine karbonhidrat yuz vs. giriyo kilo vermeyi yavaşlatıyo yok mu protein acıgını kapatacak bişi

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kas yapamazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne alakası var. Ne yaparsan yap, günlük protein ihtiyacını karşıla yoksa kas gelişimi falan olmaz.

0|0
    0|0
  • diyet yapinca yeterince protein tüketmezsen yag ile beraber kas kaybedersin birincisi güzel uykun olacak yag kaybi istiyorsan ikincisi kilo basi 2 ile 3 gr protein tüketmen lazim yatmadan önce kasein kulan yag yakimina yardimci olur

0|0
    0|0
  • panpa beslenme... cok nemli sneın durumuna burada yardım edemez kimse dietisyken ya da hocaya sor.. ama zanetmiyrum verdigi diete uycagını :)

0|0
    0|0
  • Yag protein ayri seyler.. bol bol yumurta peynir et musli vs. ye... bunlari yaptin hala yetersizse supplement arastir...

0|0
    0|0
  • onu sana sormak lazim

0|0
    0|0
  • Bu şekilde gidersen yağların yakarsın ama kas kaybı da olabilir. Kaç kilosun?

0|0
    0|0
    • 120idim 94 e düştüm hedef 80

• Yahu zaten kilo al ama o aldığın kilo kas olsun. Yağ oranını ölçtür hemen düzgün bir yerde. Hedefin %20'nin altına inmek olsun. Hedefin 94 kilodan 80 kilo olmak olmasın yani.

• Ama eğerki proteini de fazla alırsan o proteinler yağa dönüşür. Senin kilondaki biri en az 95 en fazla 150 gr protein almalı günde. Sık antreman yapıyorsan 150'ye yakınlaş.

• olmadı kı bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...