Spor salonunu bırakıp , Evdemi calışsam?

yaklasık 3-4 aydır fitnessle ugrasıyorum , tabi geçmişte olan alt yapılarım vs. hersey var teknikleri bütün hareketleri biliyorum. Fakat gerek iş olsun ( part time ), birde okuldan fırsat bulup salonuma gıdemıyorum eve dambıl -halter seti alsam evde calıssam daha verimli olurmu sizce?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben evde yapıyorum mesela.. spor salonuna gitsem hiç gelişemezdim milletin içinde utana çekine düşünemiyorum.. Özellikle evde spor araç gereçlerimi görünce iştahlanıyorum spor salonu aklıma bile gelmezdi.
    Dambıl, koşu bandı, egzersiz araçlarım evde 1,5 2 saatimi spora harcıyorum. Hatta dambılların göz önünde bulunca istediğin gibi çalışabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bırakma ev insana rahatlık veriyor boşlarsın

0|0
    0|0
  • evde olmaz ertelersin yapasın gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Olabilir. Daha verimli olmaz ama sporu bırakmaktan iyidir..
    Bende evde çalışıyorum.
    Fakat salona gidecek vaktin yoksa eğer evde çalışman ve sabah dinç uyanman zor olabilir.

0|0
    0|0
    • evde calısmak okadar kötü birşey degil düzenli olarak yaparsan , verimini alırsın bu spor salonu ıcınde geçerli. ne kadar ekmek o kadar köfte

• bende evde çalışıyordum alt yapıyı evde yaptım ama basit degil 2 hafta düzenli çalışıyosun sonra 2 hafta çalışmıyosun hiç bir zaman düzene sokamıyosun spor salonuna devam et derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...