Aileniz size ne kadar karışıyor ?

aileniz hayatınıza ne kadar karışıyor dışarı çıkarken hesap veripte mi çıkıyorsunuz yoksa ben çıkıyorum deyip çıkar mısınız ? aileniz size nereye neden kiminle ne zaman sorularını soruyorlar mı ?

Güncellemeler:
sürekli karışsalar arabayı alacaksınız mesela neden alıyorsun ne yapcan nereye gitcen gitme alma arkadaşın gelse mesela başka bir şehirden neden geldi senin için bu kadar yolu mu geldi ne yapcaksınız sorularını sorsalar sürekli bu durumda ne yaparsınız zıddına mı gidersiniz bu durumda uyardığınız halde ne yaparsınız ?

0|0
21|17

En İyi Kız Görüşü

• o konuda çok rahatım. çok sorgulanmam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yok bana soramazlar öyle.karıştıklarını sanırlar ama karışamazlar.gece eve gitmesem bile aramıyolar arabaya mı karışcaklar:)bu aslında birazda güvenden kaynaklanıyo tabi.sen kızsın ya başına bişey gelmesinden korkuyolardır.anlayışlı olman lazım.senin kötülüğünü istemiyolar yani

0|0
    1|0
  • Yok genelde haber veririm sadece o kadar. Hayır demediler hiç . Koca adam olduk yahu ..

0|0
    0|0
  • Ergen zihniyetinde olmadığım için evden çıkarken kendileri sormadan nereye kiminle gittiğimi ne zaman döneceğimi söylüyorum zaten söylemesem de bana güvendikleri için sormuyorlar... eğer senin tabirinle ailen sana "karışıyorsa" güvenlerini kazanamamışsın demektir..

0|0
    0|0
  • Kız oldugun ının gayet normal bence sonucta dısarısı afedersın pıslık kaynıyo sana kımsenın zarar veresını ıstemedıklerı ıcındır belkıde bu kadar takma aıle herseydır unutma evlensen bıle aılenden vazgecme ne dıyolarsa yap bana mesela oncelerı 3-5 defa ararlardı ama gıtme derlerdı erkek oldugum halde boyle aıleler her zaman ıyıdır sen bakma dar kafalı ınsanlara onlar ıstedıklerını yapamadıgında aıleyı suclar bencıl ve dusuncesız olurlar bence sen aılenı dınle ılerde mutlu olucaksın :)

0|0
    0|0
    • ya benim için değil de erkek arkadaşım bu şekilde baskı yapıyorlarda oda çok sıkıntıya gelemeyen bir insan yani ilişkimizin başında söyledi bu konuda beni çok uyardı benim üzerime gelme çok karışma falan diye ailesi çok üzerine geliyorlar attığı adımına karışıyorlar şimdide araları çok kötü

• resmi sabıkası yok ama olayı çok olmuştur ama ailem rahat bıraksa akıllı durcam diyor ama üstüme gelince bana dda geliyorlar diyor elimden olmadan yapıyorum diyor elim ayağım titriyor diyor aklıma gelmiyor eğleniyorum işte arkadaşlarla oturup muhabet ediyorz telfn geliyor napıon nerdesin niye oraya gittin ne zaman gelcen o zaman benm aklıma gelmeyen şeyler yapıyorum diyor

• kuzenımde oyleydı sıgara ıcmedıgı halde aılesı ıcıyon dıyodu hep oda dayanamadı basladı sıgaraya oluyo oyle seyler

• karışmazlar ama nereye gidersem haber veririmde giderim

0|0
    0|0
  • Karıştırtmıyorum.

0|0
    1|0
  • 3gün eve gitmeyim 1.gün annem arar nerdesin diye 2gün sonra gelicem derim tamam der kapatır.okadar yani

0|0
    0|0
  • karışmazlar bende ben gidiyorum diye çıkarım dalgasına da arkadaşlarla kahveye gidyorum yatın

uyuyun ben kaçta gelirim belli olmaz derim :)

ancak bu olayı sevgilime de söylerim :)

aynı usul

0|0
    0|0
  • %10 oranında :))

araba dedin de niye gizlisin ki geçen araba almak isteyen üyemisin yoksa

0|0
    0|0
  • Onların yanında olmadığım için karısamıolar;)

0|0
    0|0
  • ben 2 3 gun gelmesem aramazlar bıle o derece (=

0|0
    0|0
  • nerdeyse hiç ...

0|0
    0|0
  • Ailem bana karışmaz.

0|0
    0|0
  • bana hep karışıyorlar bıktım ölsünlerde kurtulayım diyorum

0|0
    1|1
    • saçmalama ya

• neyse bu konuyu kapatalım benim özel meselem bu

• tamam

• bana hep karışıyorlar hep

0|0
    0|0
  • bana karışamazlar yoksa onları pişman ederim

0|0
    0|0
    • evlenmiyceksin bu kızla dediler inadına evlendim lan

• yoo ben çok rahatım bana güvenirler başka şehirde okuduğum zaman 2 haftada bir kere arıyorlardı çünkü ben çok sıkıya gelemiyorum ama erkek arkadaşım bu sıkıntıyı yaşıyor dayanamıyor

• tamam anladım canım

• Karışmıyor...şakadan Ayrı eve taşınmak istiyorum dedim Tamam git dediler :(((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• gerekmedikce karısmaz coook gerekmedikce hatta,güvenir ve cok müdehale etmez gereken durumda ben kendim danısırım zaten arkadaslık iliskilerimde bile.kendi kararlarımı alabilen bi insanım. babam sorumsuz değil aksine tsk ederim kendisine,bana özgüven ve sorumluluğu kücük yasta verdiği icin.

0|0
    0|0
  • Bana pek karismazlar, zaten yurtdisindayim onlar da Turkiye'de. Ama ne yaptigimi nereye gittigimi soyledigim zaman hoslarina gidiyor. Arada konusuyoruz oyle.

Guncellemene gelince, bana da sorarlardi oyle sorulari ama pek de didiklemezlerdi. Duzgun bir cevap verdigimde "ha peki tamam" deyip bitirirlerdi konusmayi. Ben de onlarin guvenine zaten ihanet etmem, kendimi bilirim, ona gore davranirim=).

0|0
    0|0
  • Ben hitc yalan söylemedigim icin, ve cook kornaz oldugum icin anem ve babam kardeslerimden en cok bana guvenierler her konuda, hata arkadaslarim annesiler bile kizlari bana teslim ediyorlar, bide ben cok disiplin mesela 4 yilik bi sevgilim var ama asla beni dokunmayi izin vermedigim en fazla yaklasimiz yanktan öpmek, ama okadarda cok deyer veriyor bana.

Ama havalar karanmadi önce evde olurum, hitc bi zaman fazlada gec kalmam, nereye gitimi iminle gitimi söylerim...

0|0
    0|0
  • Aslinda bu karışma degil bence yani iyi bisey bile. Kininle, ne zamana kadar gitceni bilmeleri ve eger gelmesen merak etip gerekeni yapmak icin. Evhamlilik icin değil ama bu özel hayatına karışma degil çocukların neler kimlere arkadaş kurdunu bilmeleri yanlış deg.il bence.

0|0
    0|0
  • gerçeği söyle canımı ye tarzındalar diyorum şuraya gitcem, şu saatte dönerim büyük ihtimal, şunlar şunlar olcak, şu kadar para lazım, telefonum açık, hadi hoşçakalın.

0|0
    0|0
  • kendimi aştığımda karışırlar

0|0
    0|0
  • Ben daha fazla karışıyorum sanırım.

0|0
    0|0
  • aileler karışır insana bu normaldır onların işi bu bizi seviyorlar ve korumak istiyorlar çoğu zaman kızıyoruz ama onlar haklı çıkıyorlar

0|0
    0|0
  • bazen çok karışıyorlar özellikle babam :)

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımla buluşacaksam bu akşam eve geç geleceğim derim..her hangi bir karar alırsam da genelde benim inisiyatifimdedir..

0|0
    0|0
  • cok karısmaz guvenır

0|0
    0|0
  • Çıkarken nereye gidiceğimi söylüyorum.

0|0
    0|0
  • Gerektiği kadar ..

0|0
    0|0
  • evde genelde kimse olmadigi icin kafama göre takiliyorum.

0|0
    0|0
  • sadece giyimime karışırlar...

0|0
    0|0
  • karışmak demeyelim de benim için endişeleniyorlar. doğal bişey bu. aşırıya kaçmıyor ailem. erkek arkadaş konusu hariç ama olsun seviyorum onları :) 22 yaşındayım nişanlanıcaz ama nişanlımla dışarı çıkamadık henüz yalnız :))))

0|0
    0|0
  • eed soruyolar sadece annemdı... babam hıc karısmıyo ne ısterse yapın ... ama annem meraklı kıme buluscksn nereye gıdcksn falan soruyo napalım Anneler hem kızı gözü önüne. =))

0|0
    0|0
  • Sürekli karışıyorlar.Ne yiyeceğime bile karışır.Canım istemiyo mesela ,

Annem:Bundan da yer misin?

Ben:Yok çok yedim daha sonra acıkırsam alırım

Annem:Ye işte az yedin yeyeyeyeyeyeyeyeyeyeyeyeyeye

Ben:Yok ya hiç canım istemiyo şuan.

Annem:Yeyeyeyyeyeyeyeyyyeyeyeyeyeyeyeyeyeye

Ben:İstemiyorum

Annem:Hala yemem için ısrar eder.

Ben:İstemem derim.

Ve sonuç olarak bakmışım ki tabağıma doldurmuşş! Tamam düşünüyodur ama bi insanın düşünceleri,duyguları olamaz mı ya.Sadece bu değil heeerrr şeyde böyle.Üniversitede gitcem zaten. Çok karışıyorlar ne yazık kii...

0|0
    0|0
  • daha büyük etkileri var hayatımda. ama dışarı çıkmak şu bu, laf etmezler.

0|0
    0|0
  • karışır hemde cok nereye, kiminle, ne zaman, kaç saa,t niçin, ne giyicem, her şeye kısaca karışırlar

0|0
    0|0
    • rahatsız oluyor musun

• anladım canım

• yani sende pek takma değiştiremezassin sonucta ailen onlar

Yükleniyor...