Iyi niyetimden mi kaybediyorum neden? :(

ya adam suriye sınırında aramıyor diye anlayış gösteriyorum ama bu anlayıştan çıktı artık.adam beni 3 güne bir arıyordu şimdi ise 5 güne 7 güne bir arıyor.bu geçen sürede de ne mesaj ne de başka birşey.attığım mesajlara bile cevap vermiyor.bana bahanesi ise 7 gün boyunca hiç telefona bakmamışmış.neyse mesaj atsa bile 4 5 mesajdan sonra kayboluyo ortalıktan.anlamadm bu kadar yoğun mu yani yoksa ben bu kadar sabırlı anlayışlı yolunu beklediğim için aptal mıyım ne yapcam ben bu durumda?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel olan hayatda iyi ve kötü Zamanda insanlarin birbirlerine kenetlenmesi.

Hernekadar onu Özlesende Sen onu Sevmekden vazgecme Sonucda Seni aldatmiyor sadece

Onur veren ve Senide gururlandirmasi gereken görevi Askerligini yapiyor.

Sen sicak yataginda uyurken o issiz bucaksiz Ormanda Terörist pesinde en ufak bir citirtida

Yasiyasacigimi Ölecegimi Sorusuyla Askerligini yapiyordur Kulaga hosgeliyor Asker diyip

gecmesi ama öyle degil Suriye sinirinda olan bir Askerin isi zor vede anlayisli ol görevden

döndügünde Yorgun oluyor buda Seninle okadar cok zaman gecirememesine vesile oluyor.

Sabirli ol ve sunu ögren herseyde bir hayir vardir Allah nederse o olur yani Nasip ya Nasip

diyeceksin Sabredeceksin. OK

Bu arada kendini bir boslukda hissedigin icin biri ilgi gösderiyor diye onunla birlikde olmaya

kakma Sonucda Sen Sevdigini degil Kendini aldatirsin bir yandanda Onurunu zedelersin

degermi diye düsün.

Gelismelerden benide haberdar edersen Sevinirim.

1|0
    0|1
    • sabır sabır da nereye kadar bilmiyorm hiç ses çıkarmıyorm.şartları kötü oranın biliyorm ama tek bi mesaj atsa razıyken onu bile yapmaması üzüyor insanı.bşka şeyler aklına ister istemez gelio insanın.pekii bilgilendiririm

• Daga nekadar Askerlik yapacak vede bir iki ay bak bakalim degisecekmi bide Konusdugunuz Konularin iceligine bakip ona göre Süzgecden gecirip kararlar almalisin.

Anlata biliyormuyum.

Erkekler Ne Diyor 10

• N'apalım? Biz mi mesaj atalım? Azıcık sabır ya... Sevgiliyi mesaj atan biri olarka görmek. Çıt çıt çıt (ayıplama sesi)

0|0
    0|0
  • Adam orada can derdinde, senin istediğin şeye bak. Bu nasıl sevgidir ya. Onun için endişeleneceğine onu mesaj atmadı diye, yani kendi bencilliğin yüzünden suçluyorsun. Pes yani.

0|0
    1|0
  • efendi olacaksın...! bak yüzüklerin efendisine nasıl gişe yaptı. olay yüzükte mi? hayır. efendilikte...:)

0|0
    0|0
  • burcu hanım gecende böyle bir sikayet okumustum sizden . bence o adamı bırakın . kesin oralarda birlerini bulmustur sizden sıkılmıştır sizii artık istemiyordur . ya bu söylediklerinize inanamıyorum . belki duymamıssınızdır söyleyim ORASI ASKER OCAĞI ANA KUCAĞI DEĞİL .

0|0
    0|0
    • evet dogru haklısın.

• sizden ricam bu konuyu gündeme geitmeyin meraklanmayın her sey düzelir

• sanki gözünüzle görmüş sewgilimin yanındaymış gibisinz hyrdr? benim ne gündeme getireceğim kimseyi ilgilendirmez cevap verme zorunluluğu yok bende rica etsem yorum yapmazsanız sewinirim

• biten bitmiş giden gitmiş sanırım biraz bu anlam çıkıyor senin durumundan.insan 1 dakikalığına dahi aramıyorsa durum kötü gerçekten.

0|0
    0|0
  • saflık var gıbı

0|0
    0|0
  • yok yogun değil çünkü orası yan gelip yatma yeri...

0|0
    0|0
  • operasyonlar da seni araması imkansız biraz anlayışlı sabırlı ol .hiç uğruna kaybetmeyin birbirinizi

0|0
    0|0
  • Tabi şimdi iç savaş var orada adama ecik anlayış göster

0|0
    0|0
  • Senin gibi tatlı ve güzel kızı imkan olsa arar bırakmaz.Enazından ben bırakmazdım yani.Rahat ol :)

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• bak ben hatayda yasıyorum sen orda ne kadar kargasa savas ezıyet oldugunu bılmıyosun bılıp bılmeden cocugu yargılamaq arayamaz orda nasıl arasın allah yardım etsın neler cekıyoruz bız burda

0|2
    0|0
  • ya suriyede ne iş yapıyor ön yargılı olmak olmaz gerçekten çok iş olabilir ama gece kaç olursa olsun araması lazım özleyen gece 3 de de arar 4 dede arar ama ben yorum yapmak isstemiyorumm

0|0
    0|0
  • burcucum elestırılere tepkı gosterme dusun tasın kararını ver kızma eger senı uyarıyorlarsa senın kotulugunu ıstemıyolar

0|0
    0|0
  • arıyo ya sen ona dua et :D

0|0
    0|0
  • adam askerde, tatilde değil farkındasın dimi? aç biraz haber izle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...