90 kiloyum 5 aya yakın sürede 20 kg verebilir miyim?

90 kiloyum 5 aya yakın sürede 20 kg verebilir miyim? nasıl yaparım? sağlıklı mı?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Düzgün bir egzersiz ve diyetle verirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kararli olursan 15 kg verirsin rahat.

0|0
    0|0
  • Tanıdığım bir abim evliliğe 2 ay kala kafası denk etti ve kafasına göre bir diyet yaptı. 114 kilodan 98 é 45 günde düştü. Sağlıklı Mı değilmi bilmem ama olabilir yani

0|0
    0|0
  • Benle ayni kilodasin masallah. Bende 20 vermek icin 1 yol cizdim. Evvela netten kosu bandi aldm masaj motorlu mekik aparatli. Kosu yuruyus masaj mekik şınav yap 9ayda verin 20 kg. 5 ay zor biraz. cunku ben gunde 150 kalori yakiyom 2kg anca verdim 1.5 ayda

0|0
    0|0
  • yok veremessin bende doksan kiloydum şimdi şekil a daki gibiyim :)))))) okadar zamanda imkansız

0|0
    0|0
    • woow süper olmuş. hangisi isen :) yaa annemle iddaya girdik de ancak 5 aya kadar çıkartabildim. aslında kilom çok olmaz mı acaba?

• yeşilli benim ilk başta çok hızlı verirsin sonra sonra yavaşlıyo biraz ama sıkılmayıp devam etsen oluyo ben 68 e kadar indimmm

• Ben 2.5 ayda 105 ten 83 e düstum. Ama ćok sıkı bir diyet ve fitness programiyla. Tabi her gün yürümelisin. Ekmeği şekeri gazli içecekleri kes rahatlikla verirsin:)

0|0
    0|0
    • ovv süper inşallah ben de başarırım :) sarkma oldu mu peki

• hadi ya ondan sonra da devam edecektim ben kg vermeye ama. sarkacak mıyım yani? :(((((

• Şöyle anlatayım ne kadar spor destekli kilo verirsen vücudun sıkılaşır ve sarkma olmaz ayrıca o kiloları bir anda almadığın gibi bir anda vermende doğru olmaz ve safra kesesi taşı kalp yetmezliği gibi hastalıklara neden olur

• Verirsin umarım

0|0
    0|0
  • 6 ayda 15 kilo vermiştim, sıkı bir spor ve diyet yaparsanız verebilirsiniz

0|0
    0|0
    • yaa annemle iddaya girdik de ancak 5 aya kadar çıkartabildim. aslında kilom çok olmaz mı acaba?

• Olur ama sağlıklı olmaz, akşam yemeklerinde ekmek tüketme. Sürekli spor yap, yürüyüş koşu gibi. Diyetle bir yere kadar ama eritmek de lazım

• Verirsen iyi yaparsın ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 5 ay zor gibi... sağlık sorunların olabilir. Biz onu 8 ay yapalım.

0|0
    0|0
  • Bence kendine hedef diye koyma sen yeme sağlıklı beslen sporunu yap bol su ic fazlasıyla rahat rahat kilo verirsin tabi herseye uymak gerekiyor

0|0
    0|0
    • yaa annemle iddaya girdik de ancak 5 aya kadar çıkartabildim. aslında kilom çok olmaz mı acaba?

• 5 ayda sağlıklı birşekilde 20 kilo vermek zor 20 olmasada gözle görülür bir kiloyu sağlıklı birşekilde verirsin :)

0|0
    0|0

• verirsin ama sağlığınla oynarsın bozulur hiç tavsiye etmem

• haftada bir kg verebilir bence rahatlıkla ama spor sart örnek al candygirl bacını

• Spor yaparak verebilirsin ama mutlaka spor yap saglikli vermek icin.

0|0
    0|0
  • verebilirsin ayda 4 kg ile mümkün diyetine bağlı kal

0|0
    0|0
  • Verebilirsin düzenli uygularsan

0|0
    0|0
  • sağlıklı bir şekilde yapmak önemli. bitkisel gıdalar işe yarıyor ben 20 değil ama 15 kilo vermiştim 4-5 ayda

0|0
    0|0

• sağlıklı bir şekilde vermeye çalış bence

Yükleniyor...