Fenerbahçe'nin kadrosu iyi mi?

fenerin kadrosu iyimi?özellikle orta sahaya transver yapılmalı mı?kadro da gönderilmesi gereken fazlalık oyuncu var mı?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerin kadrosu şuan için 2 transfer daha yapılırsa iyi olabilir..

Egemen ve bekir ikilisi defans'ta güven vermiyolar.. lugano'nun geri gelip yobo ile defansın ortasında geçit vermemesi gerekiyor.. Sağ bek gökhan gönül = kalitesi tartışılmaz ve şuan türkiye'nin en iyi sağ beki.. sol bek hasan ali = daha yeni olduğu için bişey diyemiyorum ama genç olması onun ve fenerbahçe için + olduğunu düşünüyorum.. orta saha mehmet topal = topu fazla ayağında tutmayı sevmez, garanti oynar sürekli, türk olması fenerbahçe için +, baroni = umuyorum geçen seneki gibi başarılı bi sezon geçiricek bu sezon, sağ kanat krasic = sağ kanatta daha iyi olduğunu soyliyor.. inanıyorum ki sağ kanatta iyi işler yapıcak.. sol kanat stoch= stoch cok iyi bi kanat oyuncusu tek sıkıntısı sürekliliği yok bi maç güzel oynuor 10 maç bekleneni veremiyor, bu adamla olucak iş değil.. ofansif ortasaha alex = kalitesi tartışılmaz.. fenerbahçe tarihinin gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu.. o gidince fener yerine kimi koyucak cok merak ediyorum.. forvet kuyt = sow'dan daha iyi bence.. daha çalışkan.. ilk aldığımızda bu kadar yararlı olucağını pek ummuyordum.. umarım en kötü günleri boyle olur..

oyunu iki yönlü oynuyabilen bir orta saha ve son vuruşu güzel olan bi forvet ile bu sezon hem ligde hem avrupa'da başarılı oluruz diye düşünüyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• "juventus'tan krasic, liverpool'dan kuyt, chelsea'den stoch, lille'den sow, valencia'dan mehmet topal

teknik direktör: küme düşen ankaraspor'dan aykut kocaman...

eee yapacak bir şey yok."

0|0
    0|0
    • kankaa sorun ne bılıyomusun sorun takım ruhu yok maddıyata bağlı hersey turk futbolcuları bıle gercek bı fenerli değil :D bızım melo yu görmuyon yabancımız bıle cımbomlu :D

• sen ne düşünüyon bu konuda?

0|0
    0|0
    • orta sahaya ve defansa adam lazım Bekir'in gitmesini gönülden istiyorum Cristian Baroni'den daha iyi bir adam olabilir

• Bir Galatasaraylı olarak Alex'i gençleştirmeye çalışmanızı öneririm onun sayesinde fener hala biraz iş yapıyor.Takıma kimi alırsanız alın ruhu yok malesef takımınızın önce bunu kazandıracak oyuncular lazım.Yetenekten çok ateşleyici bir oyuncu sizin işinizi görür benim dışardan gözlemlediğim budur...

0|0
    0|0
  • Lugano gibi bir defans kesinlikle alınmalı.. Ayrıca Stoch(17 Milyon euro) satılıp,"en az" bu fiyata bir orta saha şart gözüküyor. Birde Fenerbahçe gol attıktan sonra geri çekilen bir takım(her maç olmasa bile). Bu çok yanlış kaç kere galip durumdayken maglup duruma düştügümüzü bilirim.Takımın forvet hattı önde basmalı rakip takım için fazla risk oluşturmuyor baskı anlamında şuan ki forvetler, Kuyt haricinde.

0|0
    0|0
  • bır orta saha bnce JEAN MAKOUN var muthıs topcu pres desen ondan doksan dakıka teknın desen ondan surat desen onda appiah ın bıraz daha gelişmişini düşün

0|0
    0|0
  • Merhaba sevgili Rümeysa

evet çok haklısın

orta sahaya transfer şart

Bu Mehmet topal çok düz bir oyuncu

bizim Selçuk ondan on kat daha iyi

Orta sahaya iyi bir oyuncu alınmalı

Ayrıca Lugano geri gelmesi

bir de sol bek alınmalı.

;

gitmesi gerekenler

1- Bekir

2- Egemen

3- Hasan Ali

0|0
    0|2
    • bence Hasan aliye biraz süre tanınmalı

• futboldan anlamadığını bu yorumu :D en ıyı cevap secerek tescilledin :D

• en iyi cevap ama şimdilik diğer yorumlara bak en azından saçma da olsa gitmesini istediğin falan yazdın atıyorum soruya uygun olduğu için seçtim ki başkası daha iyisini verirse neden bu cevabı en iyi cevap olarak bırakayım

• sadece türkiyede iş yapar o kadaro

0|0
    0|0
  • futbol fanatığı kızlar hıc ılgımı cekmıyor ağa

0|0
    1|0
    • futbol fanatiği kızlar ilgini çekiyor mu diye de sormadım zaten

• kırletecek o kadar cok sey varken burayı kırletmem zaten

• ii böyle devam mesaj atarsın bu sayfaya yazmıcam

• Bana sorarsan kaleci sağlam olsun bide defans en çok hata orda oluyo orta saha ve formet bence mükemmel :)

0|0
    0|0
  • ne ortasahası ya... defansa adam lazım... GS macında gördük... defans sağlam olmazsa orta saha işe yaramaz.

0|0
    0|0
    • orta saha çok mu iyi?

• mehmet topuz'u açık oynatmazsan, alex i artık yedeğe koyarsan... krasic le stoch u oynatabilirsen daha ne istiyorsun?

• bastan aşağı kadroyu yenılemenız lazım :D kuyt gıbı savasan kosan adam almanız lazım :D yoksa olmazz bu kadoyla spartak moskova kevgıre cevırır :D

• defansının ortasına ve orta sahaya transfer gerek bence

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak yorum yapıyorum. kadro süper antrenör yanlış..

0|0
    0|0
  • gökhan gönül ve yobo defansı bir nebze toparlar..orta sahanın merkezine bir adam şart ayrıca size.

0|0
    0|0
  • Nuri şahin ilaç gibi gelir

0|0
    0|0
  • Nuri Şahin gelmeli fazlalık çok

0|0
    0|0
  • fener bitmiş kanka

0|0
    0|0
  • kadroda hep var fazlıklar zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerbahçe'nin kadro tabi ki sorunlu ama önce o kadroyu adam edecek bir teknik direktör şart.

Adam ömrümde gördüğüm en büyük korkak. Galatasaray maçında ağzım açık izledim. Fenerbahçe'yi rezil etmeyi amaçlıyorsa başarıyor. Hepimiz bir GS-FB maçında takımımızın hücum ön planlı bir maça çıkacağını biliriz ama maaşallah GS'bizim kalede biz bizim kalede. Sonra da gelsin goller. Diğer kalenin yüzüünü göremedik.

0|0
    0|0
  • şu bienvenuyu özeri gönder sol back sol açık al.Bi sakatlanma olsa yerine koncak adam yok.Bi de hemen gömmeyelim daha takım oturmamış

0|0
    0|0
Yükleniyor...