Arsene Wegner " Galatasaray Türkiyenin En Büyük Takımı" Açıklamalarına Ne Düşünüyorsunuz Adam Haklımı?:)?

www.ligtv.com.tr/.../gsaray-turkiyenin-en-buyuk-takimi

Tabiki her takım büyüktür soru yanlış anlaşılmasın s, d, k yarışı filanda değil ama Galatasaray avrupada en tanınan en çok taraftarı olan en çok başarısı olan Türk Takımlarının gruru ve dünyadada en çok tanınıyo Türkiyedir Galatasaray diyede boşuna demiyoruz siz neler düşünüyosunuz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru söylemiş ama daha geçenlerde Galatasaray'ı yenemezsek kendimi aptal hissederim demişti bu yavşak. Adamların mekana geldim yamuk yapmayayım dedi herhalde :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hala 4 diyen var ya. Brezilyanin kupada almanyadan fark yemesi onun kotu oldugunu mu gosterdi? Hayir. Suraya akli olmayip da fikri olanlar yazip komik olmasa keske :)

0|1
    0|0
  • Tabikii hakli =))

0|1
    0|0
  • çünkü avrupadan 3 kupa alan tek ve ilk takımız biz

0|1
    0|0
    • Soruda belirttiğim gibi her takım büyük ama Galatasaray Türkiyenin Dünyaya açılan penceresi bence.

• Adamlardan 4 yemişsiniz öyle dedi diye mutlu mu oldunuz :)))))))

0|1
    0|0
    • Alakası yok sadece düşüncelerinizi merak ettim yarında yiyebiliriz olabilecek şeyler ama adam doruları sölemiş hepsi bu tabi objektif olana gerçi bana göre her takım büyüktür ama GS Türkiyenin dünyaya açılan penceresidir bu yüzdendirki Türkiyedir Galatasaray yoksa her takım büyüktür kendince.

Erkekler Ne Diyor 8

• Son zamanlarda her deplasmana gelen avrupalı hocalar Türk takımlarını övüyor sonra golleri atıp gidiyor Bknz www.sporbul.com/.../...asi-ovmekle-bitiremedi.html

0|0
    0|0
  • Adam doğruları söylemiş.

0|1
    0|0
  • Elbette dogru

0|1
    0|0
  • Allah'tan Türkiye'nin uefa ve fifa sıralamasındaki yeri hakkında konuşmamış zira hangi ülkenin en büyük takımı olduğu da önemli oldu artık. sen benden iyisin benden senden iyiyim desek ne olacak gemi batıyor komple

0|0
    0|0
    • Dediğim gibi biz birşey demekdik adamın açıklamalarını sordum sadece düşüncelerinizi merak ettim bencede her takım büyüktür ama Galatasaray Türkiyedir dünya gözünde bence.

• Haklı tabii. Avrupa kupasını ülkesine kazandırabilen tek takım şuanda.

0|1
    0|0
    • Arsenali yenerek :)

• Aynen öyle. Gerçi artık hiç bir Türk takımından böyle büyük bir adım beklemiyorum. Zamanında gerek Beşiktaş gerek Fenerbahçe gerek Galatasaray.. süper güçlerdi. şimdi ise her takım kurada bunların birini görünce rahatlıyor. Dediğim gibi artık bir beklentim yok Galatasaray geçmişindeki başarısı sasyesinde hep böyle kalacak. Ne kendisi ne de başka bir takım bu kadar büyük bir başarı getirebilir artık.

• inanma gaz veriyor.
    daha geçen gün galatasarayı yenemezsek kendimi aptal gibi hissederim dedi

0|1
    0|0
    • Olabilir GS çok kötü dönem geçiriyordu ve yenmeyen yoktu bir ara ama bu GS nin büyüklüğünü değiştirmez adam bu sene kimseyi kandırmasın geçen senelerde gördük neler yaptıklarını dedi zaten sdk yarıştırmak değil amacım ama Türkiye denilince futbolda akla Galatasaray gelir bu yüzdendirki Türkiyedir Galatasaray Fenerbahçede çok büyük kulubümüz birşey dediğimiz yok ama GS dünyaya açılan penceresidir Türkiyenin arada kazalar olur :))

• ben ssite tarafından yetkilendirilmiş kişilerden zannetmiştimde bendiss i nasıl guru yapmışlar diyecektim adamın ağzından hiç hayırlı söz çıkmıyorda:)) ne işe yarar peki guru

• Xper bolumune bak yaziyo hersey orda :) bendis iyi usaktir karisma :)

• Hayır çok haksız Tabikide FENERBAHÇE manyakmısınız ya uff uğraştırıyolar bide beni bu gereksiz sorularla!!!

0|0
    0|0
  • Gruplarda sonuncu ya motive olsun diye söylemiştir :D

0|0
    0|0
    • Bu sene sonuncu olmaları kimseyi kandırmasın geçen sene Juventusu nasıl saf dışı bıraktıklarını hepimiz görmüştük. Her takımın kötü sezonu olabilir kıskançlığa gerek yok bence her takım büyük ama Türk takımları için GS dünyaya açılan marka bence objektif olunursa.

• Tukurdugunu yalama kardeşim her takimin kotu sezonlari olabilir diyosun hemde gittiği zamanda gördük diyosun UEFA da yari finale ciktik samp. liginde çeyrek final yasadik ben size kotusunuz demiyorum zaten

• Tükürdüğünü yalamak derken ne alaka anlamadım ama GS nin avrupada yaptıklarıyla hiçbir kulup yan yana bile getirilemez bence CL de çeyrek final diyorsun tm çok güzel grur verici ama GS kaç kere oynadı daha geçen Fatih Terim döneminde çeyrek final oynadık bunları saymıyorum bile :) Anladım demek istediğini.

Yükleniyor...