Demba ba sezonu kapattı hayırlı olsun :D?

trabzon maçında sakatlanan demba ba sezonu kapatmış GALATASARAY maçında yok yani demek bu senede rahat çakacaz size neden hep bize nasip oluyor bu duygu anlamıyorum :D

Güncellemeler:
xfgfdgdgd

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Haberi göremedim kaynak verebilirmisin? Geçmiş olsun BA ya bu arada zaten bir arkadaşımdan o adam için sakat zaten yoksa Beşiktaşa gelmezdi diye birşey duydum ama ne kadar doru bilmiyorum geçmiş olsun nazar değidirdiler BA diye diye sonunda herhalde.

0|1
    1|0
    • chalsede uzun zaman sakattı zaten ben o adamın türkiyeye geleceğine inanmıyorum en azından rahat almanyada oynardı neden beşiktaş diye soruyorum kendime ama bilemeyiz tabi müdahale sertti sakatlanması doğal

• Yarın netlik kazanacak. Fakat klüp doktoru açıklamasında büyük ihtimalle ayak kemiğinde kırık olmasından şüpheleniyorum demiş..

• Hımm geçmiş olsun ozaman inş kısa sürede sağlığına kavuşur ama sakatlandınmı daha kolay iyileşmiyo buda bir gerçek.

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 19

• Ona birşey olmaz haber fos.1 hafta dinlenecek

0|0
    0|0
  • Tabi kardeşim tabi. 2 maç kazanım ne havalara giriyorsunuz anlamıyorum. Oynadığınız oyun değil Anadolu kulüpleri sizden iyi top oynuyor. Demba ba nın ayak parmağı kırılmış sizin maça kesin yetişir başka sakatlık çıkmazsa. Yani şimdiden geçmiş olsun Size.

0|0
    0|0
  • Erken konuşuyorsun kardeş. Ayrıca çakacaz makacaz diye konuşuyorsunuz, sonra koyunca ağlıyosunuz, nasıl olacak bu. Bu Trabzon 3 tane acı acı koydu size bir baktım gs liler minik kız çocukları gibi ağlıyodu. Aynı Trabzon Beşiktaşın ceza sahasına gelemedi. Biz bu gs yi havada karada hoplatırız sen rahat ol.

Bu arada senin üslubuna göre yazdım, darılmaca yok,

0|0
    0|0
    • darılmaca yok kardeş eyvallah sen rahat ol prandelli gitti nasıl istekli herkes çatır çatır top oynuyoruz ben güveniyorum takımıma demba ba büyük eksik buna sevinmem kadar doğal bişe yok anlayabiliyosundur bunu herealde. Ondan korktuğumuz için değil ama lafıda diğer futbol bilgisi olmayan insanlar gibi anlamazsın umarım

• Objektif yorum yapabilen bir sporsever olduğun için ben de seni tebrik ediyorum. Zaten bu işi bir fb liler beceremiyo galiba p: 😄😄😄😌

• kardeşim fenerlilere gerçekten üzülüyorum kendi taraftarını stattan attıran bir diktatör ne derse o oluyor ayıptır valla keşke futbolumuzu abdürrahim albayrak, fikret orman gibi tatlı güzel insanlar yönetse

• Geçen sene çok umutlulardı, drogba 2 tane yabıştırınca sahaya atladılar.
    Bu sene stadı yakmasınlar bari dkfjgdk

0|1
    0|0
    • ama ben hep diyodummm kobrayı salacaz gitmeyin maça diye gittiler kobrayı görünce sahaya atladılar olmuyor böyle olmuyo :D

• yalan haberdir.

0|0
    0|0
  • İnsanın sakatlanmasından keyif alan duygu sana nasip oluyor. İnsanlık senden geri kalanlara kalmış oluyor.

0|0
    0|0
  • Bir insanin hatta iyi bir insanin sakatliğina seviniyosan kusura bakma ama sen insan degilsin.

2|0
    0|0
  • Alışkanlık oldu, full kadro çıksak zaten yenme ihtimaliniz yoktu, böyle en azından yenme şansınız var, belki :D

1|0
    0|1
    • demeya :D ulan melo bile daşşak geçiyo sizle ''kaç yıldır türkiyedeyim trabzon mağlubiyeti fener mağlubiyeti gördüm ama bir beşiktaş bizi yenemedi diyor hep çakıyoz diyo :D en son 70 bin kişi önünde çaktık ya size hep ondan bu kuyruk acısı

• anasına tecavüz ettiğim beşiktaş için ananı satacak kadar şerefsizsenn konuş yorum yapmaya devam hadi bakalım amın evladı kimin kelime darağacı daha fazla daha yaratıcı görelim onun bunu çocuğu seni

• burada konuşursam rtük kapatır burayı sayın onun bunun çocuğu! özele gel istediğin kadar konuşalım

• hadi canım ciddi olamazsın

0|0
    0|0
  • ne tırsmışınız adamdan sakatlığına seviniyorsunuz

0|1
    0|0
    • aga türkiye ne demba balar gördü haberin var mı senin? o kim ondan tırsacaz

• Ee niye seviniyon o zaman bucaenwcde cakacaz diye konusuyon yegenim?

• beşiktaşa çakacaz bundan büyük eğlence mi olur demba ba var yok farkedermi

• Sorun beşiktaş'ta kardeşim :) klüp sağlık ekibini kızılay'dan mı kurdunuz ne yaptınız...

0|0
    0|0
  • Kesin bilgi mi

0|0
    0|0
  • hadı sevının

0|0
    0|0
  • Nası korkutmuş sizler gsliler.. Biz ba sız da çakarız

0|0
    0|0
  • Yalaaaannnnn yalaaannn söylüyorsunnnnn. Aldatmışlarrrrr, kandırmışlar seniiiiii!!!

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok. Tottenham maçında yok, Gaziantep maçında da riske edilmemesi bekleniyor.

0|0
    0|0
  • Belli değil daha -_-

0|0
    0|0
  • Sezonun ilk dönemini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...