Dünyada olduğunun,bu dünyanın rengine kananların acaba iş işten geçmeden kendilerine gelecekler mi?

ya şimdiki kızların ne yemek yapma bilgisi var nede ev temizlğığı annesine yardım etmemeler 23 24 yaşına gelmiş böyle bir çok kız var eminim tırnakları uzuun içindeki pisliği oje ile kapapan.bu tipler acaba nerde yaşıyorlar gezegenleriniz mi değişti. düşünülesi bir durum gerçekten.anneye babaya saygı sevgi kalmamış yazık yaa.dünyada olduğunun,bu dünyanın rengine kananların acaba iş işten geçmeden kendilerine gelecekler mi ?

Güncellemeler:
insanlarda degişti hemen herşeye parlıyorlar hemde suçlu olsa bile insanın üstüne üstüne geliyoyo suçsuz gibi

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Bunlara aklı bir karış havada diyoruz:) Evlenince biraz toparlarlar herhalde iş başa düşünce.Sanki git gide azalıyor duyarlılık saygı..

0|1
    0|0
    • evet öyle kayboluyorlar çogunluk arasında

• Hem suçlu hem güçlü psikolojisi.Suçunu kabullenip özür dileme affedilmek için uğraşma cidden azaldı düşününce

• nereye gidiyoruz bizim ne yaapmamız gerekiyor.bigün trafikte yolda giderken birini cok güzel benzeticem onu biliyorum :) haksız oldugu halde haklı gibi görünenlerden birini

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne yazikki bu tür kizlardan cok fazla var. ELinie odunu alip calaksin dicem ama - bununda farkina varmazlar .. Bence gün gelir kendilerine gelirler ama cok gec olur ..

0|1
    0|0
  • şimdiki nesil böyle artık.bir şey söyleyemiyorsun hemen çemkiriyor sana.evlenmeden önce öğrenmek lazım sonrasında çok sıkıntı oluyor.

0|1
    0|0
  • iş başa kaldımı yaparlar merak etme ben evlenmeden yemek ve temızlıkten anlamayan ınsandım ama sımdı annemın meşhur sözü boynuz kulagı gecti der.

0|1
    0|0
  • zamanı gelince öğrenilir bu konular bayanlar için bisiklete binmek gibidir bir kere başlandı mı gerisi de gelir bence bazı şeylerden herkesi aynı kefeye koyarak da emin olma

0|0
    0|0
    • bisiklete binmek bayanlar için farklıdır.elbette bu söylediklerin dışında olanlarda var yalnız azınlık kaldılar onu demek istedim saygı kalmadı bugün dışarıda annesine banasına bagıra biliyorlar

• yemek yapmayı biliyorum, evim temiz, anneme naz yapmayı seviyorum, tırnaklarım hep ojeli ama asla pis değil. izmirde yaşıyorum, açık adresime gerek yok sanırım. anneme babama saygım sevgim için değerlendirdiğimiz kriterler bunlar mı yani?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeş önceki nesiller gerçekten çok iyiydi. Anneyi sanki hizmetçi gibi görmeler başladı. İleride kendisinin de evleneceğini hiç düşünüyor. İş başa gelince insan elbet bir şeyler yapıyor ama düşünsene ilk bir ay bazen yemek tuzlu geliyor bazen tuzu bile yok geliyor. Temizlik yapmak zor geldiği için sağı solu toz kaplamış bir evde oturmayı kimse istemez açıkçası. Önceden saygı vardı bir taraf sinirlenince diğer taraf susardı şimdi susmakta yok tartışmayı sonuna kadar götürüyorlar. Belki sesini kesmeyen taraf haksız durumda ama bunu hiç düşünmüyorlar. Eli sıcak sudan soğuk suya değmemiş birisine denk gelmek harbiden zor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...